City Park Home

Aktualizováno: 20 ledna, 2016
City Park Home
Adresa Zdiměřická, Chodov, Praha 4
K nastěhování od 4Q/2018
Počet jednotek 35
Velikost jednotek 2+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 56 - 150 m2
Developer Varuss Property Investments s.r.o.

O projektu:

Cílem projektu City Park Home je nabídnout zákazníkům exkluzivní rezidenční bydlení v lokalitě se špičkovou dostupností a občanskou vybaveností. V roce 2016 byla započata stavba bytového domu v ulici Zdiměřická, která se nachází na území městské části Praha 11, konkrétně v jejím správním území Praha-Chodov. Dům tvoří 11 NP a bude v něm rozmístěno celkem 35 bytových jednotek. Novostavba je umístěna do širšího prostoru, který zahrnuje jak stavby nových developerských projektů, sídliště i původní vilovou zástavbu. Novostavba je projektována tak, aby okolnímu prostředí nedominovala a s okolními budovami tvořila spíše jednotný celek. S ohledem na výšku okolních staveb je proto dům rozdělen na dvě části. Byty jsou rozvrženy s důrazem na soukromí vlastníků, okna proto nevytváří průhledy do bytů okolních domů. V domě se bude nacházet 35 jednotek v kategoriích od 2+kk bez balkónu až po 4+kk se dvěma terasami. Počítáno je i se sklepy a v přízemí domu budou k dispozici také obchodní prostory. U domu bude vytvořeno 47 parkovacích míst. V novostavbě bude kromě schodiště i výtah. Na objednávku lze kteroukoliv jednotku upravit jako bezbariérovou, stejně jako lze díky flexibilnímu příčkovému zdivu měnit její dispozice. Projekt realizuje developer Varuss Property Investments s.r.o. a předpokládaný datum ukončení stavby je konec srpna 2018 s možností nastěhování koncem listopadu téhož roku.

Lokalita:

Projekt je situován do pražské části Chodov na území městské části Praha 11 (obvod Praha 4) na jižním okraji metropole. Tato tradiční lokalita v sobě spojuje dokonalou dostupnost a stoprocentní občanskou vybavenost s blízkostí Kunratického i Milíčovského lesa ideálních pro odpočinek a relaxaci. Jen o něco málo vzdálenější je potom Hostivařský lesopark se svojí přehradou. K dopravě do centra Prahy lze využít metro linky C (stanice Opatov) a denní i noční autobusové linky včetně příměstských. Ideální je napojení na brněnskou dálnici i jižní spojku. V místě je ZŠ Ke Kateřinkám, školky i poliklinika. V širší oblasti Chodova je i několik středních škol a gymnázií. Za kulturou budou moci obyvatelé vyrážet do Multikina Galaxie či megaplexu Chodov nebo navštěvovat výstavy, koncerty a představení v blízké Chodovské tvrzi s historií sahající až k přelomu 13. a 14. století. Příznivci sportu ocení tenisové kurty a víceúčelová hřiště či in-line bruslařskou dráhu. Do deseti minut se lze pak autem dostat jak do obchodního a zábavního centra v Čestlicích, kde lze využívat např. místní aquapark, tak do Průhonického parku u známého zámku.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (89 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky
Doporučujeme
20. 6. 2020
Novostavba Chytré bydlení Brâník prodej bytů Praha 4 - Braník

Chytré bydlení Brâník

Branické náměstí, Braník, Praha 4

O projektu: V pražském Braníku vyroste nový bytový areál čítající 137 bytů, 15 rodinných domů a několik komerčních jednotek. Projekt zajišťuje renomovaný developer Trigema. Společnost má na kontě mnoho úspěšných projektů - například Smart byty Nové Butovice, za které v roce 2017 získala prestižní ocenění Stavba roku. Stavba rezidenčního...