28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Corso Harrachov

V prodeji
Harrachov, Semily, Liberecký kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Liberecký kraj
 • Lokalita:
  Harrachov
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  45
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

Bytový dům Corso Harrachov nabízí 45 horských apartmánů s nabídkou služeb 4* resortu v Harrachově, proslulém horském středisku Krkonoš. Lyžařské svahy a trasy jsou doslova pod okny apartmánů, které jsou ve velikostech 1+kk, 2+kk či 3+kk s prostornými balkony, případně mají podobu terasových penthousů s dispozicí 4+kk. K dispozici jsou dvě varianty interiérů, které navrhli přední designéři.

Dokončení stavby se předpokládá ve 2. čtvrtletí roku 2023 a již ve 3. čtvrtletí budou apartmány předány novým majitelům. Součástí stavby bude přitom kromě apartmánů také recepce s lobby, privátní Spa, servis lyží a kol, kavárna a 24 garážových a 24 venkovních stání.

Lokalita

Horské apartmány Corso Harrachov najdete v exkluzivní poloze obchodní třídy ve městě Harrachov, v Libereckém kraji. V okruhu 500 m od apartmánů jsou k dispozici restaurace, hotely, sportovní areály i autobusové nádraží, zároveň ale budete plně obklopeni malebnou horskou přírodou, včetně říčky Velká Mumlava.

Harrachov patří k nejvýznamnějším rekreačním a sportovním střediskům západní části Krkonoš a proslulý je především svým areálem skokanských můstků. Na největším z nich se konají závody Světového poháru v letech na lyžích. Mimo to je kolem Harrachova udržována lyžařská magistrála o celkové délce 30 km a nespočet turistických i cyklistických tras.

Lokalita

Harrachov, Semily, Liberecký kraj

Co si o projektu “Corso Harrachov” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty