20.05.2022

Trhem s nemovitostmi už nehýbe covid, ale situace na Ukrajině → článek

19.05.2022

Byla spuštěna II.etapa projektu Březový háj

18.05.2022

Byty Vrbenského: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

17.05.2022

V prodeji jsou rodinné domy na Praze 10 ze III.etapy projektu Nové Královice

16.05.2022

Pod Trávnou cestou: v prodeji jsou rodinné domy v Nymburce

Více aktualit

Developerský projekt Ctěnický Háj

V prodeji
Pod Vinoří, Přezletice, Praha-východ

Detaily

O projektu

O projektu: Ctěnický Háj je projekt souboru bytových a rodinných domů nedaleko Prahy. Nabízí dvoupodlažní bytový dům s celkem 16 bytovými jednotkami ve velikostech 2+kk a 3+kk a 35 rodinných domů v několika vyriantách s vnitřními dispozicemi od 4+kk až po 6+1.

Všechny stavby jsou navrženy ve vysokém standardu a s ohledem na životní prostředí s ohledem na principy výstavby pasivních novostaveb, které zahrnují technologie tzv. chytrého bydlení, využití obnovitelných energií a ekonomické hospodaření s energiemi a dešťovou vodou. Součástí projektu jsou i dětská hřiště a návrh kvalitních veřejných prostranství včetně několika parků.

Developerem projektu je společnost Atlantis Development s.r.o.

Lokalita: Projekt je umístěn v ulici Pod Vinoří v obci Přezletice, která spadá do okresu Praha-východ. Jedná se o lokalitu s klidnou atmosférou a obklopenou přírodou – na jedné straně projekt sousedí se zámeckým lesoparkem, na druhé s Ctěnickým potokem. Dobře dostupná je zde veškerá občanská vybavenost i místa pro sport a rekreaci.

Centrum Prahy je dostupné v rámci 30 minut automobilem, nedaleko se lze napojit na dálnice D10 a D8. V blízkosti domů se nachází zastávka pražské hromadné dopravy, která je pravidelnými autobusovými linkami napojena na stanice metra C Letňany (11 minut) nebo metra B Palmovku a Českomoravskou (do 30 minut).

Více info: www.ctenickyhaj.cz

Lokalita

Pod Vinoří, Přezletice, Praha-východ

Co si o projektu “Ctěnický Háj” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty