30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Čtvrť Pod Hády

V přípravě
Brno, Pod Hády

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Trikaya Asset Management a.s.
 • Městská část / kraj:
  Jihomoravský kraj
 • Lokalita:
  Brno
 • Počet bytů celkem:
  1000

O projektu

Projekt Pod Hády se skládá z více než 1000 různě velkých bytových jednotek rozmístěných v několika domech, které vytvoří novou městskou čtvrť. Součástí projektu je také 12 komerčních jednotek určených pro základní obchody a služby. Jedná se o moderní budovy s fotovoltaickými panely a nabíjecí stanicí pro elektromobily. V suterénu budov jsou umístěny garáže po rezidenty. Všechny bytové jednotky disponují buď terasou, balkonem nebo předzahrádkou. Prostory mezi domy a střechy budou pokryty zelení. Developerem projektu, který by měl být dokončen závěrem roku 2025, je společnost Trikaya Asset Management a.s.

Lokalita

Novou městskou čtvrť naleznete na severovýchodním okraji Brna, v městské části Maloměřice a Obřany. V okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost a přímo jako součást nově vzniklé čtvrti bude vybudována mateřská škola s dětským hřištěm, komunitní centrum, domov pro seniory, park s workout hřištěm a další služby. V blízkosti nemovitostí je také velké množství zeleně, vyhlídek a stezek pro turisty i cyklisty.

Lokalita

Brno, Pod Hády

Co si o projektu “Čtvrť Pod Hády” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty