01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Cube Vilahouse Mělník

Vyprodáno
Sokolská, Mělník, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Projekt CUBE zahrnuje výstavbu uzavřeného rezidenčního komplexu zahrnujícího 7 bytových jednotek ve dvou bytových domech a 1 rodinný dům. Jednotky mají dispozice ve velikostech 4kk nebo 5kk. Jednotlivé domy jsou dvoupodlažní a ke každému náleží dvě parkovací stání a pozemky se zahradou, se kterou budou obývací pokoje propojeny velkými francouzskými okny skrz terasu.

Developerem je společnost Building Invest EU s.r.o. a dokončení výstavby plánuje ve třetím kvartálu roku 2020.

Lokalita: Domy jsou umístěny v ulici Sokolská ve středočeském městě Mělníce. V lokalitě je v okruhu 1,5 km dostupná potřebná vybavenost včetně pošty, supermarketů, škol a školek, parků či lékařských zařízení. 600 m od domu leží zastávka MHD.

Mělník má výhodnou polohu z hlediska umístění u rekreačních oblastí jako je CHKO Kokořínsko, ale i u dálnice D8 spojující Prahu s Ústím nad Labem. Praha je tak vzdálena x min jízdy autem nebo pomocí přímých autobusových linek, které do 35 minut dojedou na stanici linky metra C Ládví.

Co si o projektu “Cube Vilahouse Mělník” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty