05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Cube Vilahouse Mělník

Vyprodáno
Sokolská, Mělník, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Projekt CUBE zahrnuje výstavbu uzavřeného rezidenčního komplexu zahrnujícího 7 bytových jednotek ve dvou bytových domech a 1 rodinný dům. Jednotky mají dispozice ve velikostech 4kk nebo 5kk. Jednotlivé domy jsou dvoupodlažní a ke každému náleží dvě parkovací stání a pozemky se zahradou, se kterou budou obývací pokoje propojeny velkými francouzskými okny skrz terasu.

Developerem je společnost Building Invest EU s.r.o. a dokončení výstavby plánuje ve třetím kvartálu roku 2020.

Lokalita: Domy jsou umístěny v ulici Sokolská ve středočeském městě Mělníce. V lokalitě je v okruhu 1,5 km dostupná potřebná vybavenost včetně pošty, supermarketů, škol a školek, parků či lékařských zařízení. 600 m od domu leží zastávka MHD.

Mělník má výhodnou polohu z hlediska umístění u rekreačních oblastí jako je CHKO Kokořínsko, ale i u dálnice D8 spojující Prahu s Ústím nad Labem. Praha je tak vzdálena x min jízdy autem nebo pomocí přímých autobusových linek, které do 35 minut dojedou na stanici linky metra C Ládví.

Co si o projektu “Cube Vilahouse Mělník” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty