24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Dejvice House

Vyprodáno
Kafkova/Dejvická, Dejvice, Praha 6

Detaily

 • ID:
  10199
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Dejvice
 • Byty k nastěhování od:
  červen 2017 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  21 - 171 m2
 • Počet bytů celkem:
  33
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  8.084.000 Kč - 22.552.000 Kč

O projektu

O projektu: Nárožní bytový dům, nacházející se na ulici Kafkova/Dejvická v Dejvicích, které spadají pod Prahu 6, se díky developerskému projektu po rekonstrukci přemění na Dejvice House. Dům byl postaven roku 1932 stavitelem Sukem ve funkcionalistickém stylu. Novostavba, která zůstává součástí městské památkové zóny, vyniká zejména kvalitním architektonickým pojetím a vysokou kvalitou použitých materiálů. K dispozici tak bude poskytnuto celkem 33 nových bytů různých velikostí a to od 1+kk – 5+kk. V novostavbě budou také dva ateliéry a obchody. Součástí některých nových bytů budou balkony, terasy a také sklepní místnosti (úložné prostory). Developerský projekt sází na práci profesionálů, kteří nejen že provádí rekonstrukci, ale také přidají domu exkluzivitu, přičemž zachovají jeho historický vzhled. Po celkové rekonstrukci, jež potrvá přibližně 18 měsíců, budou byty v novostavbě připraveny k nastěhování v červnu 2017. Developerem a zároveň i výhradním prodejcem je společnost Pražská správa nemovitostí s.r.o.

Byty: Sedmi podlažní bytový dům Dejvice House se vyznačuje moderními standardy ve stylu Art deco. Dům byl kompletně zrekonstruován, včetně výměny komunikací, elektroinstalace, střešní krytiny a také byl instalován výtah. Současná rekonstrukce historického domu vychází z principů stavby samotné, tedy z důrazu na kvalitu, vznešenost, vzdušnost a pohodlí. V domě vznikne celkem 33 bytů různých velikostí od 1+kk po 4+kk, dva ateliéry a dva obchody. Plošní výměra bytových jednotek se bude pohybovat od menších 21,4 m2 až po prostorné 170,6 m2. K některým bytům patří terasy o velikosti 12 m2 – 53,9 m2. Jejich cena se pohybuje od cca 1.600.000 Kč – 21.900.000 Kč. K bytům patří i sklepní kóje (1,4 m2 – 3,3 m2), jejichž hodnota je již zahrnuta v ceně bytů. Konečná suma je včetně DPH. V budově budou k dispozici i dva nebytové prostory (obchody) o rozměrech 83,7 m2 + 149,4 m2, jejichž cena je 8.800.000 Kč a 9.800.000 Kč.
Developerská společnost Pražská správa nemovitostí s.r.o. nejenom že nastavila vysoký standard zařizovacích předmětů, podlah, obkladů i dlažeb, ale zachovala i historický ráz české moderní architektury s důrazem na hodnotu použitých materiálů a uměleckořemeslné zpracování.

Lokalita: Dejvice jsou lokalitou patřící k městské části Praha 6. Řadí se mezi lukrativní pražské čtvrtě, kde se nachází nejen řada luxusních rezidencí, ale také rektorát ČVUT a jeho fakulty, Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy, Národní technická knihovna nebo Generálního štábu Armády České republiky. Dejvice jsou oblíbené pro dostatek zelených ploch v podobě parku Stromovka a přírodní rezervace Divoká Šárka. Dejvice House, ležící mezi ulicemi Dejvická a Kafkova, je tak obklopena nejenom přírodou, ale i vynikající občanskou vybaveností. V blízkosti se nachází Česká pošta, Dejvická lékárna Arnika, kousek dál i lékárna Dr. Max, základní a mateřské školy, mezinárodní škola, divadlo Spejbla a Hurvínka, divadlo Semafor, Pizzeria Giuseppe, obchody a obchůdky, supermarkety, kavárny a restaurace. K Pražskému hradu a Královské zahradě je to procházkou pouhých 15 minut. Autobusová a tramvajová zastávka jsou ve vzdálenosti dvou minut chůze od domu. Prvotřídní dopravní dostupnost zabezpečuje městská hromadná doprava, která je zde v provozu po celý den i noc. Díky stanicím metra je z Dejvic bezproblémová doprava do všech koutů naší metropole.

Lokalita

Kafkova/Dejvická, Dejvice, Praha 6

Co si o projektu “Dejvice House” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty