02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Depo Grébovka

Vyprodáno
Perucká, Vinohrady, Praha 2

Detaily

O projektu

O projektu: Depo Grébovka je developerským projektem, který nabízí bydlení v Perucké ulici na Praze 2-Vinohradech. Developerem je v tomto případě společnost PSN. Celkem se zde rodí čtyři novostavby, v nichž se bude nacházet 197 bytů od 1+kk až po 3+kk s výměrou od 15 m2 do 70 m2. K bytům si mohou majitelé přikoupit i část pochozích střech, ze kterých je krásný výhled na Prahu. Střechy je pak možné využít ke grilování s přáteli, posezení s ranní kávou nebo sklenkou vína. Parkování je vyřešeno vlastním soukromým parkovištěm pro rezidenty, které se nachází rovnou před domem. Zároveň bude rezidentům nonstop k dispozici privátní fitness. Dokončení projektu se plánuje na 2Q/2021.

Lokalita: Sport, Relax, příroda: Vaše potřeby sportovat jistě uspokojí zimní stadion Hasa vzdálený jenom 1,4 km. V létě si pak tenisoví nadšenci mohou jíst zahrát do tenisové školy pouhých 833 m od domu. Hřiště na pétanque se rozkládá 608 m od budovy. Park Perucká stráň se nachází jenom 106 m od rezidence a plynule navazuje na Park Grébovka.

Za nákupy můžete vyrazit do 784 m vzdáleného supermarketu Lidl. Cesta k MŠ U vršovického nádraží s vašimi potomky je dlouhá pouhých 1,2 km a hned vedle, pouhých 1,3 km, se nalézá také ZŠ U vršovického nádraží. Příležitostí ke kulturnímu vyžití je v okolí spousta, například 499 m vzdálené Divadlo Na Fidlovačce, Milovníky filmů potěší Kino Pilotů v dosahu jenom 1,3 km. Můžete využít 1,4 km vzdálené Polikliniky Vršovice, která je nejbližším zařízením se zázemím praktických lékařů.

Doprava: Jenom kousek, 360 metrů, se nalézá zastávka tramvaje Otakarova. 920 m se nachází zastávka autobusu Nádraží Vršovice. Pouhý 1 km vás dělí od železniční stanice Vršovické nádraží, odkud můžete nejenom cestovat ven z Prahy, ale zároveň v rámci pražské integrované dopravy i dojet do centra. Pokud jezdíte autem, pak výjezd na Vršovickou ulici je vzdálený 838 m, odtud se následně plynule dostanete k nákupnímu centru Eden a dál na Spořilov na Jižní spojku a nájezd na dálnici D1.

Lokalita

Perucká, Vinohrady, Praha 2

Co si o projektu “Depo Grébovka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty