04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Devonská Barrandov

Vyprodáno
Devonská, Barrandov, Praha 5

Detaily

 • ID:
  1746
 • Stav:
 • Developer:
  Mota-Engil Real Estate
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Barrandov
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  52 - 149 m2
 • Počet bytů celkem:
  145
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Nové byty v lukrativní lokalitě na Praze 5 v bezprostřední blízkosti přírody, ale nedaleko pulsující metropole. Novostavby bytových domů nabízejí zdravé bydlení na hranici přírodního parku. Noví majitelé bytů si zde mohou splnit sny o bezpečném a klidném bydlení s plnohodnotným životem. Devonská Barrandov je architektonicky koncipován tak, aby novostavba ze svého okolí vyčnívala a tím tak dopřávala majitelům bytů skvělý výhled na řeku Vltavu až k Vyšehradu. Byty jsou díky nadčasovým dispozicím vhodné pro svobodné lidi, mladé páry, ale také pro rodiny s dětmi. Projekt tvoří dvě samostatné budovy s menším počtem bytů. Je tomu z důvodu soukromí a zárukou klidu. Nepravidelný půdorys bytových domů působí velmi moderně. A přitom navazuje na funkcionalistickou architekturu bohémského Barrandova třicátých let. Mezi domy vyrostl krásný park, který svádí k aktivnímu trávení volného času. Předzahrádky vkusně zdobí živé ploty soukromých předzahrádek a stěny suterénních garáží zkrášlují popínavé rostliny.

Byty: Nové byty nacházející se v rezidenci Devonská Barrandov mají funkční rozdělení dispozic. Naleznete zde byty 1+kk s velikostí obytné plochy 52 metrů čtverečných, ale také 4+kk s prostorem 149 metrů čtverečných. Na nové majitele zde čeká 145 bytů, jejichž součástí jsou balkony, prostorné terasy či předzahrádky. Samozřejmostí jsou také podzemní parkovací stání a sklepní kóje. Ty ale nejsou součástí ceny bytu. Ceny bytů se pohybují od 2 325 000 Kč do 6 919 000 Kč včetně DPH. Sklepní kóji zakoupíte za 20 000 Kč. Garážové stání přikoupíte za 250 000 Kč + DPH.

Lokalita: Praha 5 Barrandov je velmi lukrativní část Prahy, ve které našla nový domov spousta lidí. Bytový dům Devonská Barrandov leží v prostředí s mírným svahem a zelení, která je v této části Barrandova velice častá. K procházkám a zdravému pohybu vybízí prostředí hojné na vzácné druhy fauny i flóry. Lokalita je propletená desítky kilometrů cyklotras a naučných stezek. Ty se nacházejí v Prokopském a Dalajském údolí a směřují po stopách pravěkých lidí a trilobitů. Nedaleko se také nachází přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj s lesní ZOO. I přes úzké propojení s přírodou se nemusíte cítit odloučeni od tepu velkoměsta. K zastávce městské hromadné dopravy se dostanete klidnou chůzí za pět minut. Snadno přístupná je výpadovka na Plzeň či k letišti Václava Havla. 200 metrů od developerského projektu je zastávka tramvaje, kterou se dostanete na metro „B“ Smíchovské nádraží za deset minut. Občanská vybavenost je zde pochopitelně na vysoké úrovni. Je zde základní škola, poliklinika, nákupní centra, tenisové kurty, fotbalové hřiště, relaxační centra i aquapark.

Lokalita

Devonská, Barrandov, Praha 5

Co si o projektu “Devonská Barrandov” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty