23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Developerský projekt Rohan City - Diamanty Karlín

V prodeji
Rohanské nábřeží, Karlín, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: V rámci projektu Rohan City, který společnost Sekyra Group dlouhodobě připravuje na území Rohanského ostrova v pražském Karlíně vyrostou 2 bytové domy pod názvem Diamanty Karlín. Nabídnou celkem 102 bytových jednotek ve velikostech od 1kk po 3kk, které doplňují podzemní podlaží s garážemi, sklepy a technickým zázemím.

Domy jsou vyvýšeny nad okolní terén na platformě, která zajišťuje soukromí a bezpečí i bytům v přízemí a zároveň vytváří prostor pro sdílenou zahradu a posezení s výhledem na řeku. Součástí komplexu bude i společná recepce.

Autorkou návrhu je světoznámá česká architektka Eva Jiřičná. Navrhla domy s pětiúhelníkovým půdorysem tak, aby díky orientaci stěn domu nebyl žádný byt orientován pouze na sever a domy si navzájem nestínily. Bílé fasády jsou kombinovány se šedými a žlutými akcenty a sklem. Díky své výšce nabídnou domy v horních podlažích byty s atraktivními výhledy do okolní zeleně, na řeku a na Karlín.

V rámci projektu Rohan City jsou v nabídce také bytové domy Riviéra Karlín.

Lokalita projektu Rohan City

Co si o projektu “Rohan City - Diamanty Karlín” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty