28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt DOB Centrum

Vyprodáno
5. května, Dobřichovice, Praha – západ

Detaily

 • ID:
  8762
 • Stav:
 • Developer:
  DOB - Invest
 • Městská část / kraj:
  Praha – západ
 • Lokalita:
  Dobřichovice
 • Byty k nastěhování od:
  léto 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  30 - 107 m2
 • Počet bytů celkem:
  45
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt DOB Centrum se rozkládá ve středu obce Dobřichovice na ulici 5. května v Praze – západ v místech někdejšího statku. Projekt nabízí celkem 45 nových bytů, domov pro seniory, samostatnou budovu pro wellness a rehabilitace a velký prostor je věnován také množství zeleně. Polyfunkční komplex nabízí množství bytových jednotek, které jsou realizovány v novostavbách s označením G, H, I a J. Bloky L, M a N jsou nebytového charakteru a budou v nich umístěny hotel, parkovací plocha, restaurace a společenský sál. V posledním objektu s označením O je plánována vinotéka. Celý projekt bude ohraničen zdí skýtající soukromí a bezpečí. Developerem je společnost DOB – Invest a.s., na rezidenčním projektu se podílela renomovaná kancelář DaM spol. s r.o. Hlavním inženýrem stavební části byla společnost M3M s.r.o. Prodej byl zahájen 1.9.2013, celá výstavba by měla být dokončena 31.8.2015. Noví majitelé se budou moci nastěhovat již 30.9.2015. Projekt získal cenu veřejnosti – Realitní projekt roku 2014 ve Středočeském kraji.

Byty: Rekonstrukce a novostavba areálu DOB Centrum nabídne celkem 45 bytových jednotek a mnoho prostoru pro nebytové jednotky. Nabízené dispozice jsou od 1+kk do 4+kk s maximální obytnou plochou až 106,5 m2. Nejlevnější bytová jednotka je k dostání za 1 950 000 Kč včetně DPH a je navržena jako dispozice 1+kk s obytnou plochou 29,8 m2, což je nejmenší byt. K bytové jednotce patří také garážové stání a sklep o rozloze 2,5 m2. Naopak cena nejdražšího bytu je stanovena na 6 370 000 Kč včetně DPH. Tento byt v bloku I má velikost 101,5 m2 řešenou jako dispozice 4+kk. Kromě garážového stání je v ceně bytu zahrnuto také jedno parkovací místo, sklep o velikosti 3,6 m2 prostorná terasa o velikosti 46,4 m2. Nejprostornější bytová jednotka nabízí 106 m2 za cenu 6 040 000 Kč včetně DPH a v ceně je také jedno garážové stání, sklep o velikosti 4 m2 a terasa o rozloze 53,1 m2. Bytové jednotky nabízejí kvalitní standardní výbavu. V ní jsou zahrnuta například dřevěná EURO okna s tepelnou izolací, dále je zde dřevěná lamela z masivního bambusu jako podlahová krytina. Všechny bytové jednotky jsou vybaveny deskovými tělesy, vytápění je doplněno také pomocí topnými žebříky v koupelnách a na WC. Vše zařizuje centrální kotelna, která se nachází ve středu areálu. Každý bytový objekt bude mít vlastní bezstrojovnový lanový výtah. Parkování je situováno v jednopodlažních podzemních garážích s vjezdem uvnitř areálu a s přístupem na hlavní schodiště bytových domů, zatímco parkování pro hosty areálu je vyčleněno na samostatném terénu vedoucím k hlavnímu nádvoří.

Lokalita: Rezidenční bydlení DOB Centrum se nalézá v areálu dřívějšího statku na ulici 5. května v obci Dobřichovice, které spadá do katastrálního území Prahy – západ. Objekt bude tvořen několika domy určenými pro bydlení a také novostavbami, které budou sloužit pro volnočasové aktivity a budou přístupné veřejnosti. Lokalita v Dobřichovicích nabízí klidné bydlení na povodí řeky Berounky a noví majitelé mohou využít unikátního spojení s přírodou a veškerou občanskou vybaveností, kterou umístění obce umožňuje. Automobilovou dopravu doplňuje doprava vlaková. Místní stanice leží na druhém břehu dvacet minut od objektu. Autobusová doprava je zastoupena zastávkou Dobřichovice – rozcestí Karlík, která je situována na hlavní silnici Pražská jen pět minut od projektu. Nákupními centry jsou supermarket Lidl a COOP Discont, které jsou vzdáleny deset minut pěšky na opačnou stranu. V těsné blízkosti developerského objektu se nachází park 5. května a několik cyklostezek. Ve stejné vzdálenosti stojí dobřichovický zámek. Volnočasové aktivity nabízí také místní fotbalové hřiště a sport-centrum. Vzdělávacími institucemi jsou místní mateřská škola, dvě základní školy a základní umělecká škola, všechny jsou vzdáleny do deseti minut od objektu. V dosahu deseti minut chůze jsou restaurace Zámecký had, Pizza Bios a restaurace Na Vinici. V blízkém okolí se nalézají dvě vinárny – U Sousedů a U Karoliny. Do deseti minut pěšky se dostanete do městské knihovny Dobřichovice, pouhých pět minut chůze je vzdálen městský úřad. Občanskou vybavenost doplňuje také pošta, policie ČR a dvě lékárny.

Lokalita

5. května, Dobřichovice, Praha – západ

Co si o projektu “DOB Centrum” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty