23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Developerský projekt DOCK

Vyprodáno
Štorchova, Libeň, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu:
Rezidenční projekt DOCK v pražské Libni je originální svým spojením s vodní hladinou. Lokalita se nachází přímo u mariny ve slepém rameni Vltavy a rezidentům se tak naskýtá luxusní bydlení s výhledem na vodní hladinu a možností parkovat svoji loď přímo u domu. Oblast DOCK se skládá ze tří lokalit. Marina view je první fáze projektu, na kterou navázaly tři fáze River Watch a nejnověji je ve výstavbě Marina Boulevard.

Bydlení v DOCKách to je luxusní a inspirativní bydlení. Najdete zde byty v dispozicích od 1+kk až po přepychové penthousy na střechách domů, které naplní očekávání vysokého standardu bydlení. Velké prosklené plochy, francouzská okna, světelné podhledy, výběr kvalitních povrchových materiálů a luxusní vybavení interiérů to jsou faktory, které z bydlení v DOCK dělají prémiové bydlení.

Projekt získal již mnoho ocenění v prestižních soutěžích, jako jsou např. Best of reality – Nejlepší z Realit, CIJ Awards či Realitní projekt roku.Byty z lokalit Marina View a River Watch jsou k nastěhování. Poslední fáze projektu Marina Boulevard bude dokončena v roce 2019.

Lokalita: Je až k neuvěření, že takové klidné bydlení se nachází jen pár minut od stanice metra a do centra města se dostanete zhruba za 10 minut jak veřejnou dopravou, tak autem. Palmovka je dopravním uzlem městské hromadné dopravy s tramvajovými linkami 1, 3, 8, 10, 12, 16 a 25 a množstvím autobusových linek.

Kulturní vyžití vám poskytne nedaleké Divadlo Pod Palmovkou v Zenklově ulici 10 minut pěší chůze od domu. Nejvýznamnější kulturní památkou je Libeňský zámek v 12 minutové docházkové vzdálenosti. Nákupní možnosti zajišťuje 5 minut chůze vzdálený supermarket Kaufland ve Voctářově ulici nebo supermarkety Billa a Albert v Zenklově ulici. Sportovní využití poskytuje klub Meteor v ulici U Meteoru. Dojdete k němu za 12 minut. V ulici U libeňského mostu narazíte po osmiminutové procházce na golfové hřiště. Na Libeňském ostrově se pouhé dvě minuty chůze nacházejí rovněž tenisové kurty TJ Spartak Karlín Tesla. Prakticky za domem začíná park s cyklostezkou a dětským hřištěm, který navazuje na pás lesa vedoucího podél Vltavy až do Stromovky a Tróje. V dochozí vzdálenosti se nachází mateřský školka Kotlaska, základní škola Bohumila Hrabala a gymnázium U Libeňského zámku.

Více info: www.dockrezidence.cz

Lokalita

Štorchova, Libeň, Praha 8

Co si o projektu “DOCK” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty