30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Byty Dolní Počernice

Vyprodáno
Za luhem, Dolní Počernice, Praha 9

Detaily

 • ID:
  3269
 • Stav:
 • Developer:
  Sekyra Group, a.s.
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Dolní Počernice
 • Byty k nastěhování od:
  duben 2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  48 - 103 m2
 • Počet bytů celkem:
  53
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt se nachází v lokalitě městské části Prahy 9 - Dolní Počernice. Jedná se o projekt moderního nízkoenergetického bydlení, které majitelům nových bytů ušetří peníze za vytápění. Prozatím nabízejí byty standard nízkoenergetický, který bude v budoucnu navýšen do standardu pasivního (dům, který potřebnou energii bere z místních zdrojů). Nízkoenergetického standardu bylo dosaženo zvýšenou dimenzí tepelných izolací obvodových konstrukcí a použitím oken s trojsklem. Developerem projektu je společnost Sekyra Group, která plánuje konec výstavby na duben roku 2014. Projekt se skládá z šesti nadzemních objektů zahrnutých ve třech domech, které navazují na historické centrum a vilovou zástavbu Dolních Počernic. V každém z objektů bude k dispozici maximálně 10 bytů. Celková nabídka činí 53 bytů o velikostních kategoriích 1+kk a 3+kk, výjimečně 4+kk. Součástí projektu jsou také podzemní garáže s krytými parkovacími místy, jejichž cena je zahrnuta v ceně bytu. Obytný komplex se nacházejí severovýchodně od historického centra Dolních Počernic a nedaleko Počernického rybníku. Projekt společnosti Sekyra Group je kombinací moderní architektury a nízkoenergetického standardu, navíc v překrásném okolním prostředí s řadou relaxačních i odpočinkových zón.

Byty: V rámci obytného komplexu Dolní Počerniceje k dispozici celkem 53 bytů, jejichž prodej byl již zahájen. Vybrat si můžete mezi novými byty velikostních kategorií 1+kk a 3+kk, výjimečně 4+kk o rozměrech 48 - 103 m2. Ceny bytů se pohybují od 2.450.000 Kč do 5.950.000 Kč.

Lokalita: V okolí novostaveb na Praze 9 najdete mateřskou, základní školu či moderní anglickou mateřskou školu. K dispozici je zde také síť veřejných služeb – policejní služebna, pošty a banky, atraktivní restaurace, kavárny nebo nákupní centra. Nakupovat můžete v nejbližším hypermarketu Interspar nebo v nejbližším nákupním centru Černý most, které je vzdálené 10 minut cesty automobilem či autobusem. Za sportem a relaxací se můžete vydat procházkou k Počernickému rybníku nebo do zámeckého parku. Využít můžete místí cyklostezky, TJ Sokol Počernice nebo Golf Resort Black Bridge.

Lokalita

Za luhem, Dolní Počernice, Praha 9

Co si o projektu “Byty Dolní Počernice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty