Byty Dolní Počernice

Aktualizováno: 27 dubna, 2015
Byty Dolní Počernice
Adresa Za luhem, Dolní Počernice, Praha 9
K nastěhování od duben 2014 (vyprodáno)
Počet jednotek 53
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 48 - 103 m2
Developer Sekyra Group, a.s.


O projektu:

Developerský projekt se nachází v lokalitě městské části Prahy 9 - Dolní Počernice. Jedná se o projekt moderního nízkoenergetického bydlení, které majitelům nových bytů ušetří peníze za vytápění. Prozatím nabízejí byty standard nízkoenergetický, který bude v budoucnu navýšen do standardu pasivního (dům, který potřebnou energii bere z místních zdrojů). Nízkoenergetického standardu bylo dosaženo zvýšenou dimenzí tepelných izolací obvodových konstrukcí a použitím oken s trojsklem. Developerem projektu je společnost Sekyra Group, která plánuje konec výstavby na duben roku 2014. Projekt se skládá z šesti nadzemních objektů zahrnutých ve třech domech, které navazují na historické centrum a vilovou zástavbu Dolních Počernic. V každém z objektů bude k dispozici maximálně 10 bytů. Celková nabídka činí 53 bytů o velikostních kategoriích 1+kk a 3+kk, výjimečně 4+kk. Součástí projektu jsou také podzemní garáže s krytými parkovacími místy, jejichž cena je zahrnuta v ceně bytu. Obytný komplex se nacházejí severovýchodně od historického centra Dolních Počernic a nedaleko Počernického rybníku. Projekt společnosti Sekyra Group je kombinací moderní architektury a nízkoenergetického standardu, navíc v překrásném okolním prostředí s řadou relaxačních i odpočinkových zón.

Byty:

V rámci obytného komplexu Dolní Počerniceje k dispozici celkem 53 bytů, jejichž prodej byl již zahájen. Vybrat si můžete mezi novými byty velikostních kategorií 1+kk a 3+kk, výjimečně 4+kk o rozměrech 48 - 103 m2. Ceny bytů se pohybují od 2.450.000 Kč do 5.950.000 Kč.

Lokalita:

V okolí novostaveb na Praze 9 najdete mateřskou, základní školu či moderní anglickou mateřskou školu. K dispozici je zde také síť veřejných služeb – policejní služebna, pošty a banky, atraktivní restaurace, kavárny nebo nákupní centra. Nakupovat můžete v nejbližším hypermarketu Interspar nebo v nejbližším nákupním centru Černý most, které je vzdálené 10 minut cesty automobilem či autobusem. Za sportem a relaxací se můžete vydat procházkou k Počernickému rybníku nebo do zámeckého parku. Využít můžete místí cyklostezky, TJ Sokol Počernice nebo Golf Resort Black Bridge.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (45 hlasů, průměr: 4,80 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky