28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

Více aktualit

Doma Na Pašince - nové rodinné domy blízko Kolína

V prodeji
Pašinka, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  DREAM DEVELOP, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Pašinka
 • Počet bytů celkem:
  25
 • Velikost jednotek:
  4-5+kk

O projektu

Projekt Doma Na Pašince nabízí výstavbu 3 typů domů na celkem 25 pozemcích. K dispozici jsou rodinné domy 4+kk s užitnou plochou 145 metrů čtverečních, 4+kk s garáží o užitné ploše 151 metrů čtverečních nebo dvojdomky 5+kk s garáží a užitnou plochou 149 metrů čtverečních. Jedná se o energeticky úsporné domy s klimatizací, rekuperací, podlahovým vytápěním, přípravou na solární panely, nádrží na dešťovou vodu a přípravou na předokenní žaluzie.

Velikost pozemků se pohybuje od 430 do 1002 metrů čtverečních a developerem projektu je společnost DREAM DEVELOP, s.r.o.

Lokalita

Pozemky Doma Na Pašince najdete v obci Pašinka, na východě Středočeského kraje. V obci, ve které žije přes 300 obyvatel, je k dispozici je obecní úřad, autobusová zastávka, restaurace či statek s bezobalovou prodejnou. Nedaleko pozemků stojí Zámek Pašinka. Veškerá občanská vybavenost je k dispozici v nedalekém Kolíně, vzdáleném 4 km (6 minut autem). Zároveň je z obce možné dojet do hodiny do Prahy či do Pardubic. Lokalita je vhodná pro všechny, kteří hledají bydlení s dostatkem klidu a soukromí, ale zároveň na dosah vybavenosti města.

Lokalita

Pašinka, Středočeský kraj

Co si o projektu “Doma Na Pašince - nové rodinné domy blízko Kolína” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty