01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Domy Ďáblická Hvězdárna

V prodeji
Květnová, Ďáblice, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: Domy Ďáblická Hvězdárna je projekt souboru rodinných domů nedaleko Ďáblického háje na Praze 8. Jedná se o 24 domů umístěných v návaznosti na stávající zástavbu Ďáblic. Jsou navrženy s jako samostatně stojící, dvojdomy či řadové domy, s dispozicemi 5kk a 6kk vždy s minimálně jednou garáží.

Developerem je MS-INVEST a.s. Domy budou připraveny k nastěhování v létě 2022.

Lokalita: Projekt je umístěn mezi při ulici Květnová v Ďáblicích na Praze 8, v klidné rezidenční lokalitě s velmi dobrou dostupností centra Prahy.

Ďáblice nabízejí plnou občanskou vybavenost včetně školy a školky, lékárny, pošty a obchodů, nabídku pak rozšiřují nedaleká obchodní centra v Letňanech a Čakovicích. Díky blízkosti Ďáblického a Čimického háje a dalších přírodních lokalit je zajištěn i dostatek příležitostí ke sportu a rekreaci.

Lokalita je velmi dobře napojena na síť MHD – několika autobusovými linkami je v rámci 7 minut dostupná stanice metra C Ládví. Díky dálnici D8 je centrum Prahy rychle dostupné i automobilem.

Lokalita

Květnová, Ďáblice, Praha 8

Co si o projektu “Domy Ďáblická Hvězdárna” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty