30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Developerský projekt Domy Dobřejovice

V prodeji
Nad Robotou, Dobřejovice, Praha-východ

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha-východ
 • Lokalita:
  Dobřejovice
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Velikost jednotek:
  4+kk

O projektu

Domy Dobřejovice nabízejí v rámci 5. etapy výstavby dvojici rodinných domů, z toho každý se dvěma bytovými jednotkami. Domy jsou součástí nově vzniklé obytné čtvrti, která má jednotnou moderní architekturu s minimalistickými liniemi i funkčním řešením staveb.

Bytové jednotky jsou shodně o dispozici 4+kk s užitnou plochou 157 metrů čtverečních, s garáží, krytým parkovacím stáním i zahradou. Byty vynikají vysokými stropy, dubovými podlahami, designovým zábradlím, podlahovými konvektory, vysokorychlostním internetem i elektricky ovladatelnými světlíky.

Předpokládaný termín dokončení výstavby je konec roku 2023.

Lokalita

Domy Dobřejovice najdete na ulici Nad Robotou v obci Dobřejovice v okrese Praha-východ, ve Středočeském kraji. V obci žije více než tisícovka obyvatel a je zde k dispozici mateřská škola, obchod s potravinami, pekárna, společenský dům, sportoviště či knihovna. Samozřejmostí jsou zastávky hromadné dopravy. Z obce je možné se autem dostat do 10 minut do Říčan, nebo do 10 minut do Prahy na zastávku metra C či do obchodního centra Chodov. Do Prahy zároveň vede cyklostezka, po které jste na kole v hlavním městě během 30 minut.

Lokalita

Nad Robotou, Dobřejovice, Praha-východ

Co si o projektu “Domy Dobřejovice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty