Developerský projekt Domy Dubečnice

Vyprodáno
Železná/Jantarová, Roztoky, Praha-západ

Detaily

 • ID:
  10888
 • Stav:
 • Developer:
  AMADET, A.S.
 • Městská část / kraj:
  Praha-západ
 • Lokalita:
  Roztoky
 • Byty k nastěhování od:
  2015
 • Plocha bytů (od - do):
  163 - 314 m2
 • Počet bytů celkem:
  27
 • Velikost jednotek:
  5+kk - 6+kk
 • Cena bytů (od - do):
  6.825.000 Kč - 12.025.000 Kč

O projektu

O projektu: Ve Středočeském kraji se v okrese Praha-západ v obci Roztoky rodí developerský projekt Domy Dubečnice. Novostavby vznikají v ulicích Zvoncová, Železná a Jantarová. Celkem zde bylo do současnosti již vybudováno 27 nových domů, které jsou dispozici k nastěhování již od 1. prosince 2014. Nové byty jsou umístěny buď v řadových dvojdomech či v luxusních vilách s vlastním plynovým kotlem. Energetická náročnost obou typů budov spadá do kategorie B a jedná se tedy o úsporné stavby, které jsou zděné a kompletně zateplené. Prodej nových domů zajišťuje AMADET a.s. se sídlem v Roztokách, která je zároveň i prodejcem. Financování novostaveb je možné dosáhnout formou hypotéky. Jednu z možností získání potřebné finanční částky nabízí společnost Callido finance s.r.o., která poskytuje dražbu hypotéky mezi bankami.

Domy: Dvojdomy mají prostorové dispozice 5+kk, vily potom 6+kk. Užitná plocha činí v případě dvojdomů 162 m2. Tyto rozměry zabírá vlastní dům a následně se připočítává ještě pozemek o rozloze cca 330-460 m2. V případě vil je obytná plocha 306 m2 a zahrada má cca 820-930 m2. K dispozici má každý majitel nemovitosti garáž a parkovací stání na vlastním pozemku.
V jakém standardu se domy dodávají? Dvojdomy typu D a stejně tak vily typu J mají železobetonové základy vyrobené z pásů. Vnější zdivo je zhotoveno z keramických cihlových tvárnic 365 mm, vnitřní zdivo z keramických cihlových tvárnic, obojí se týká svislých nosných konstrukcí. Nenosné svislé konstrukce se vyzdívají formou příček z pórobetonových tvárnic a sádrokartonu. Vodorovné stropní konstrukce tvoří železobetonová monolitická deska.

Atika střechy je zbudována z keramických cihlových tvárnic, povrch potom ze spádové střechy s hydroizolačním souvrstvím. Součástí střechy se stávají i dvě vyhřívané vpustě určené na odvod dešťové vody. Schodiště nových domů tvoří železobetonové monolitické desky, nechybí dřevěný obklad schodiště v podobě dubového dekoru. Ochranu před úrazem zajišťuje nerezové schodišťové zábradlí s madlem z masivního dubu.
Fasádní omítka se používá probarvená silikátová, obklady se vyrábějí z cihelných pásek Beleta.

Zajištěna je samozřejmě tepelná izolace obvodového pláště domu zhotovená z fasádního pěnového polystyrenu tloušťky 80 mm a extrudovaného polystyrenu tloušťky 90 mm, a to až do výšky 300 mm nad úroveň terénu. Střecha kvůli dostatečné tepelné izolaci opatřena polystyrenem tloušťky 240 mm.
Na hydroizolaci proti zemní vlhkosti se užívají modifikované asfaltové pásy, pro střešní krytinu potom hydroizolační střešní fólie tloušťky 1,8 mm.

Všechna okna mají dřevěný EURO profil v podobě smrku. Jsou vybavena vždy izolačním dvojsklem, pro přízemní okna se instaluje bezpečnostní sklo CONNEX. Vnitřní parapety se instalují dřevotřískové a laminátové, vnější potom hliníkové tažené. Vstupní dveře mají také dřevěný EURO profil včetně bezpečnostního kování. Vnitřní dveře se dodávají dřevěné dýhované, plné s dekorem svislého dubu. Kromě toho se do garáže instalují sekční garážová vrata s elektrickým pohonem na dálkové ovládání.
Vnitřní podlahy se skládají z dřevěné lepené dvouvrstvy opatřené dekorem dub country a ní se umisťuje keramická dlažba Tahiti a Solaris nebo koberce Forza č. 91 či 72.
Povrchy vnitřních stěn a stropů tvoří vápenocementová štuková omítka a obklady Solaris, malby jsou vždy v bílém provedení.

Vnitřní rozvody vody jsou plastové, rozvody plynu vedené v ocelových svařovaných trubkách. Splašková i dešťová kanalizace se odvádí v plastových rourách. Ze sanitární techniky se v rámci standardu dodávají dvě nebo tři závěsná WC, vana, případně bidet, dva nebo tři sprchové kouty se zástěnou, tři nebo čtyři umyvadla a dvě umývátka (počty se liší podle toho, zda jde o typ domu D či J).

Vytápění domů řeší plynový kotel Baxi, u domů typu J (vily) tepelné čerpadlo De Dietrich, Jako otopná tělesa se volí podlahové konvektory Minib a desková otopná tělesa Korado. Odkouření je provedeno 80/125 mm. Na zhotovení rozvodů tepla po domě se dodává měděné potrubí s tepelnou návlekovou izolací.
Ze vzduchotechniky nesmí chybět ventilátor vybavený odvětráváním nad střechu a příprava pro digestoř nad varnou desku včetně vyvedení odvětrávání nad střechu.
Elektroinstalace zajišťuje silnoproud zásuvky 230V, 400V, vypínače, venkovní svítidla. Vnitřní vývody jsou zakončeny svorkovnicí. Slaboproud potom tvoří zásuvky a domácí audiotelefon. V obou případech, tedy jak silno, tak slaboproudu, se budují hrubé rozvody. Hromosvod sestává z pozinkovaných vodičů.

Do standardu se zahrnuje i další vybavení, například příprava pro krb ve formě komínu o průměru 20 cm. V obývacím pokoji je totiž možné umístit krb nebo krbová kamna. Dále se do vybavení počítá i hasicí přistroj, roletová schránka a přívod elektrokabelu pro pohon rolety (rolety ovšem nejsou součástí standardu). Dále sem patří příprava pro kuchyňskou linku, a sice vývod teplé a studené vody, kombinovaný rohový vývod pro myčky, zavedení plynu a elektroinstalace. Ovšem samotná linka ani spotřebiče už součástí dodávky nejsou. Pro vnější baterie je připraven výtokový ventil. Pro pračku se připravuje přípojka studené vody a odpadu, samozřejmě ani pračka a sušička není součástí dodávky.
Chodník a terasu tvoří zámková dlažba a kačírek. Nechybí oplocení zahrady. Do ulice pohledový beton a dřevěná laťová výplň, do zahrady potom pletivo a ocelové sloupky, zatravněná plocha zahrady a posuvná vjezdová brána včetně dálkového ovládání.

Lokalita: Domy Dubečnice se nacházejí ve velmi příjemné lokalitě v okrese Praha-Západ. Obec Roztoky najdete severně od Prahy ve Středočeském kraji, do centra města je to ale autem pouhých 15 minut. Novostavby jsou situovány přímo v zeleni, mají k dispozici zahrady, a proto je zde bydlení velmi příjemné. Je možné navíc na zatravněné ploše vybudovat i venkovní bazény. V okolí Domů Dubečnice došlo také k vysázení společné zeleně.
Do přírody to mají zdejší obyvatelé skutečně kousek. Kilometr je vzdálená Alšova vyhlídka. Po 10 minutách chůze se dostanete do chráněných přírodních rezervací Roztocký háj-Tiché údolí a Údolí Únětického potoka. Ve stejné vzdálenosti se tyčí i pozůstatky středověkého hradiště Levý Hradec a hradu Okoř. Přibližně čtvrthodinovou procházkou je možné dojít ke dvoupatrovému zámku Roztoky, kde sídlí Středočeské muzeum.

Bankomat Euronet se nachází přímo v obci, z Jantarové ve vzdálenosti 301 m, ze Zvoncové 343 m. Nedaleko ve vzdálenosti 1,2 a 1,3 km ze zmiňovaných ulic je v centru Roztok Česká pošta, docházková vzdálenost činí cca 15-20 minut. Nejbližší mateřskou školku najdete v Roztokách-Žalově v Přemyslovské ulici s docházkovou vzdáleností cca 5-7 minut. Další dvě školky se nacházejí v Roztokách v ulici Spěšného a Havlíčkově. Základní škola stojí na Školním náměstí, je zde i Základní umělecká škola v Jungmannově ulici, obě jsou cca 20 minut pěší chůze. V Havlíčkově ulici má sídlo také zdravotní středisko pro děti dospělé vzdálené asi 15 minut pochodu. Lékárna je umístěna v centru Roztok ve vzdálenostech cca 1,2 km, tedy také přibližně 15 minut cesty od obou lokalit.

Sportovně naladěné jedince potěší, že se zhruba ve vzdálenosti 2 km od obou lokalit nachází Sokolovna v Suchdole. Kilometr od nových domů je vybudováno fotbalové hřiště, v katastru Roztok naleznete i dva antukové tenisové kurty. Pohybového vyžití je zde tedy dostatek.
Nejbližší restaurace U Školky je od lokality Jantarová vzdušnou čarou 336 m a Zvoncová 259 m, tedy přibližně 5 minut cesty. Dostatečné jsou zde i nákupní možnosti. Supermarket Tesco se nachází od novostaveb v Jantarové 272 m a Zvoncové 313 m.
Pro dopravu do Prahy můžete využít autobusy MHD, a to stanici na rozcestí Žalov, která je z ulice Zvoncové vzdálená 238 metrů, z Jantarové 310 m. K metru stanice Dejvická se dostanete autobusem za 17 minut. Pokud zvolíte železniční dopravu, stanice Roztoky-Žalov je z Jantarové ulice vzdálená 1,3 km a ze Zvoncové 1,2 km, tedy asi 15-20 minut volné pěší chůze. Na Masarykovo nádraží se dostanete vlakem za 16 minut, na Nádraží Holešovice za 11 minut a nejblíže je to do stanice Nádraží Podbaba, cca 6 minut. Autem dojedete na Vítězné náměstí ke stanici metra Dejvická za 10 minut.

Lokalita

Železná/Jantarová, Roztoky, Praha-západ

Co si o projektu “Domy Dubečnice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty