05.12.2022

Byty Verde Slaný: byl zahájen prodej projektu

28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

Více aktualit

Developerský projekt Domy Jakubinka

V prodeji
Hýskov, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  PROJEKT HÝSKOV s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Hýskov
 • Velikost jednotek:
  4+1

O projektu

Projekt Domy Jakubinka nabídne pohádkové bydlení celkem ve třech rodinných dvojdomech a dvou solitérních domech, vždy s bytovými jednotkami o dispozici 4+1 s terasou. Rozloha bytových jednotek je shodně 142 metrů čtverečních, přičemž u dvojdomů jsou pozemky o velikosti 358 metrů čtverečních, u solitérních domů pak 630 metrů čtverečních. Design domů je minimalistický a moderní, s antracitovým kamenným soklem, obkladem v barvě dřeva a antracitovou střechou. Kvalita všech prvků v interiéru i exteriéru je nadstandardní, s důrazem na detail. V domech nebude chybět podlahové vytápění, velkoformátová dlažba, rekuperace i okna s izolačními skly. Developerem projektu je společnost Projekt Hýskov s.r.o.

Lokalita

Projekt Domy Jakubinka najdete v obci Hýskov, ve Středočeském kraji, 4 kilometry severozápadně od Berouna. Domy jsou umístěny konkrétně na okraji obce, v lokalitě s nízkou vilovou výstavbou a zelení. Bydlení zde je proto ideální pro všechny, kteří hledají klidné místo pro život, bydlení na dosah přírody, ale zároveň i s dostupností do velkoměsta. Do Prahy totiž z Hýskova dojedete autem za 40 minut, vlakem zhruba za hodinu. V samotné obci jsou k dispozici obchody i služby širokého spektra, stejně jako trasy pro pěší i cyklistické výlety lesnatou krajinou Křivoklátských lesů.

Lokalita

Hýskov, Středočeský kraj

Co si o projektu “Domy Jakubinka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty