28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Domy Jakubinka

V prodeji
Hýskov, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  PROJEKT HÝSKOV s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Hýskov
 • Velikost jednotek:
  4+1

O projektu

Projekt Domy Jakubinka nabídne pohádkové bydlení celkem ve třech rodinných dvojdomech a dvou solitérních domech, vždy s bytovými jednotkami o dispozici 4+1 s terasou. Rozloha bytových jednotek je shodně 142 metrů čtverečních, přičemž u dvojdomů jsou pozemky o velikosti 358 metrů čtverečních, u solitérních domů pak 630 metrů čtverečních. Design domů je minimalistický a moderní, s antracitovým kamenným soklem, obkladem v barvě dřeva a antracitovou střechou. Kvalita všech prvků v interiéru i exteriéru je nadstandardní, s důrazem na detail. V domech nebude chybět podlahové vytápění, velkoformátová dlažba, rekuperace i okna s izolačními skly. Developerem projektu je společnost Projekt Hýskov s.r.o.

Lokalita

Projekt Domy Jakubinka najdete v obci Hýskov, ve Středočeském kraji, 4 kilometry severozápadně od Berouna. Domy jsou umístěny konkrétně na okraji obce, v lokalitě s nízkou vilovou výstavbou a zelení. Bydlení zde je proto ideální pro všechny, kteří hledají klidné místo pro život, bydlení na dosah přírody, ale zároveň i s dostupností do velkoměsta. Do Prahy totiž z Hýskova dojedete autem za 40 minut, vlakem zhruba za hodinu. V samotné obci jsou k dispozici obchody i služby širokého spektra, stejně jako trasy pro pěší i cyklistické výlety lesnatou krajinou Křivoklátských lesů.

Lokalita

Hýskov, Středočeský kraj

Co si o projektu “Domy Jakubinka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty