28.11.2022

Apartmány Lesní stráně: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Domy Královice

V prodeji
K Hájku, Královice, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: V Praze-Královicích probíhá výstavba souboru 28 rodinných domů. Jsou navrženy jako dvoupodlažní s dispozicemi 4kk nebo 5kk.

Developerem je společnost Euro-Development a.s. Stavba by měla být dokončena na jaře roku 2022.

Lokalita: Projekt je umístěn v ulici K Hájku v Královicích, obci dnes spadající pod Prahu 10, ale dříve tvořící samostatnou vesnici, jejíž klidnou atmosféru si zachovává. Nachází se v krajině přírodního parku Rokytka s původní tvrzí a bohatou historií. V okolí probíhají cyklistické a pěší stezky.

Obec se nachází na východě hlavního města a do samotného centra se lze autem dopravit za 20 minut, za 10 minut na Černý most, Hostivař či Štěrboholy, kde se nacházejí velké nákupní zóny. Oblast je ale také dobře napojena na pražskou síť MHD, jejíž autobusové linky spojují Královice se stanicí metra Depo Hostivař a železnice spojuje nedaleké nádraží Uhříněves s centrem Prahy.

V obci je plánováno vytvoření nového městského centra při historické tvrzi v rámci projektu Nové Královice. Obec tak bude poskytovat potřebnou vybavenost včetně školy, školky, několika obchodů a sportovních zařízení.

Lokalita

K Hájku, Královice, Praha 10

Co si o projektu “Domy Královice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty