30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

26.05.2023

Vila Luka: v prodeji jsou byty na pražských Stodůlkách

24.05.2023

Vila ÉPOQUE: v prodeji jsou byty na Praze 5

22.05.2023

Na Doubkové 2: v prodeji jsou byty na pražském Smíchově

Více aktualit

Prodej domu Lidice - Developerský projekt Domy Lidice

Vyprodáno
Lidice, Lidice, Praha-západ

Detaily

 • ID:
  5823
 • Stav:
 • Developer:
  Doma je doma s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha-západ
 • Lokalita:
  Lidice
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  114 - 209 m2
 • Počet bytů celkem:
  39
 • Velikost jednotek:
  4+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Zájemci o prodej domů v Lidicích by měli zbystřit - realitním projektem roku 2011 se staly Domy Lidice, které přináší 39 moderně vyhlížejících domů realizovaných dle přání zákazníka. Komfortní obytné prostory, jejichž vnitřní vybavení je plně v rukách každého zájemce. Domy na klíč předkládají velikosti od 114m2 do 209m2 při dispozicích 4+kk až 5+kk.
Součástí jednotlivých objektů, které jsou vybudovány s přihlédnutím k nízkým energetickým nárokům, jsou zahrady, které nabývají velikosti 202m2 až 834m2. Domy Lidice jsou k dostání v pěti typových variantách.
Jde o jedinečné a unikátní bydlení, které je v této oblasti poslední svého druhu. V  lokalitě se totiž nadále nebude stavět. Máte tak jedinečnou příležitost, získat nízkoenergetické bydlení v podobě jednoho z 39 originálně navržených domů, které dohromady tvoří velice nápaditý soubor staveb.
Domy Lidice přináší komfort, dostatek prosvětlených místností, nápadité vnitřní uspořádání a spoustu soukromí.

Lokalita: Obec Lidice, lokalita Praha - Západ, jistě není třeba komukoliv představovat, z historického hlediska jde o velice významné místo. Oblast je určitou kulturní pamětihodností. A díky blízké vzdálenosti od hlavního města také lukrativním působištěm pro bydlení.
Lidice disponují kromě bohaté občanské vybavenosti i praktickou cyklostezkou, fotbalovým hřištěm či přírodními zajímavostmi, mezi něž patří Přírodní park u Památníku Lidice, Růžový sad a Lipová alej.
I přes to, že v Lidicích žije jen kolem 423 obyvatel, můžete využívat místní základní školu, restaurace, poštu, kulturní zařízení a mnohé další. Ostatní občanskou vybavenost naleznete v nedalekém Kladně nebo Buštěhradu.
Místo, jako stvořené pro nezaměnitelné žití, kde máte z dlouhodobého hlediska záruku vynikajícího soukromí, klidu a příjemného prostředí.

Lokalita

Lidice, Lidice, Praha-západ

Co si o projektu “Prodej domu Lidice - Developerský projekt Domy Lidice” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty