22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Domy Malvazinky

Vyprodáno
Hillebrantova, Košíře, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Domy Malvazinky je developerský projekt, který se rodí na Praze 5 na a to na samém okraji lesa. Budují se zde celkem čtyři řadové domy, každý z nich má plošné dispozice 4+kk, jde tedy o bydlení určené pro rodiny s dětmi. Zároveň ke každému z domů náleží také dvě parkovací stání.

Důraz je v projektu kladen především na architektonický styl a nadčasovost domů, důležité je rovněž jejich dokonalé splynutí s okolním prostředím a zástavbou.

Developerem je MS-INVEST a.s.

Lokalita: Projekt vzniká na Praze 5 – Košíře, v lokalitě Malvazinky, konkrétně v ulici Hillebrantova.

Autobusové spojení je zde velice dobře dostupné, nejbližší zastávky jsou vzdáleny 350 m od projektu a napojují oblast na trasu metra B na stanice Anděl nebo Jinonice. Stejně tak do centra se dostanete velmi rychle autem do 10 minut.

Dalším plusem je skutečnost, že obytný komplex leží na okraji lesoparku, takže jsou zde jedinečné možnosti k relaxaci, a to přímo za domem.

Služby občanské vybavenosti jako například dětské hřiště, školy a další jsou v docházkových vzdálenostech několika minut, v dobrých dojezdových vzdálenost do 10 minut jsou potom obchodní centra u stanic metra.

Více info: www.malvazinky.ms-invest.cz

Lokalita

Hillebrantova, Košíře, Praha 5

Co si o projektu “Domy Malvazinky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty