Domy Malvazinky

Aktualizováno: 9 dubna, 2016
Domy Malvazinky
Adresa Hillebrantova, Košíře, Praha 5
K nastěhování od 10/2020
Počet jednotek 4
Velikost jednotek 4+kk
Developer Moravská stavební - INVEST a.s.


O projektu:

Domy Malvazinky, to je nový developerský projekt, který se rodí v Praze 5 na Malvazinkách, a to na samém okraji lesa v Košířích. Budují se zde celkem čtyři řadové domy, každý z nich má plošné dispozice 4+kk, jde tedy o bydlení určené pro rodiny s dětmi. Zároveň ke každému z domů náleží také dvě parkovací stání. Důraz je v projektu kladen především na architektonický styl a nadčasovost domů, důležité je rovněž jejich dokonalé splynutí s okolním prostředím a zástavbou. Developer je Moravská stavební – INVEST.

Lokalita:

Příjemné a velice klidné okolí asociující venkov, čisté životní prostředí, to je obrovská přednost nově budovaného developerského projektu Domy Malvazinky na Praze 5 – Košířích v ulici Hillebrantova. Přitom autobusové spojení je zde velice dobře dostupné, a to k metru na trasu B na stanice Anděl nebo Jinonice. Stejně tak do centra se dostanete velmi rychle autem do 10 minut. Dalším plusem je skutečnost, že obytný komplex leží na okraji lesoparku, takže jsou zde jedinečné možnosti k relaxaci, a to přímo za domem. Služby občanské vybavenosti jako například dětské hřiště, školy a další jsou v docházkových vzdálenostech několika minut, v dobrých dojezdových vzdálenost do 10 minut jsou potom obchodní centra u stanic metra.

Sport, Relax, příroda: 6 km se nalézá sportovní hala s hřištěm SK Uhelné sklady, ve stejné vzdálenosti je i Squash park Cibulka. Dále 5,5 km od obytného komplexu si můžete zahrát tenis na kurtech Tenis Cibulka. Bazén a plavecká škola se nalézá v 6 km vzdálené MŠ a ZŠ Weberova. Sportovní klub Motorlet dosažitelný po 3,6 km nabízí spinning centrum, wellness centrum, posilovnu a další sportovní aktivity. Milovníky zimních sportů nadchne Zimní stadion Nikolajka. V blízkém okolí se rozkládá řada parků, například 1,6 km vzdálená Bertramka. Pouhých 574 m od domů leží hřbitov Malvazinky, který rovněž může být místem ke zklidnění a procházce. Po cestě dlouhé 1,2 km dorazíte k parku Na pláni, další příležitostí pro výlety je Zahrada Santoška vzdálená 1,7 km od rezidence a konečně také Sady Na skalce dostupné po 1,8 km.

Nákupy a služby: Z nákupních center je 2,7 km dostupný Nový Smíchov, dále ještě po 2,5 km Zlatý Anděl, případně i 4,1 km Galerie Nové Butovice.

Vzdělávání: MŠ Peroutkova leží pouhých 356 m od obytného komplexu. Ve vzdálenosti 1,4 km potom najdete současně MŠ a ZŠ Radlická. Kultura: Za kulturou se dá vyrazit například do 2,3 km vzdáleného kina Cine Star Anděl či do nedalekého Švandova divadla na Smíchově, od kterého vás dělí 4 km.

Zdravotnictví: Nejbližším zdravotnickým zařízením je 2 km vzdálená klinika Václavka, nebo můžete k lékařskému ošetření zvolit 1,3 km vzdálenou kliniku Mediterra.

Doprava: Pouhých 394 m najdete autobusovou zastávku Urbanova, 347 m od areálu domů se nalézá další autobusová zastávka U Měchurky. 2,6 km je pro automobilisty dlouhý výjezd na Jinonickou ulici, odkud mohou dojet na Plzeňskou ulici a dál buď do centra nebo ven z Prahy.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (84 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky

Array