04.10.2022

Šlikova 16: v prodeji jsou byty na Praze 6

03.10.2022

Kolčavka: v prodeji jsou byty na Praze 9

01.10.2022

Rezidence Bella Vista: v prodeji jsou byty v pražské Troji

30.09.2022

Rezidence Via Carolina: byla dokončena hrubá stavba projektu.

30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

Více aktualit

Developerský projekt Domy mezi lesy

V prodeji
Čakovice, Týnec nad Sázavou, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Čakovice, Týnec nad Sázavou
 • Počet bytů celkem:
  9
 • Velikost jednotek:
  4-5+kk

O projektu

Součástí projektu Domy mezi lesy je devět pozemků určených pro výstavbu rodinných domů, a to buď z katalogové nabídky na klíč, nebo i individuálně dle domluvy. V základní nabídce jsou domy o dispozici 4+kk nebo 5+kk, které jsou provedeny v nadčasovém designu, z kvalitních materiálů. Domy jsou také vybaveny moderními technologiemi, disponují dostatkem úložných prostor, velkými okny, krbem i krytou terasou.

Lokalita

Projekt Domy mezi lesy najdete v obci Čakovice, nedaleko Týnce nad Sázavou, v okrese Benešov ve Středočeském kraji. V obci žije pouze 200 obyvatel a je zde k dispozici základní občanská vybavenost zahrnující restaurační zařízení, sportoviště či zastávku hromadné dopravy. V nedalekém Týnci nad Sázavou je k dispozici plná občanská vybavenost s obchody, restauracemi, školami i školkami, zdravotnickými zařízeními, sportovišti i kulturními zařízeními. K rekreaci i sportu vybízí nedaleká přírodní rezervace Grybla, nebo například přírodní park Čižov. Autem je možné se do půlhodiny dostat do Prahy, Benešova nebo Týnce nad Sázavou.

Lokalita

Čakovice, Týnec nad Sázavou, Středočeský kraj

Co si o projektu “Domy mezi lesy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty