Domy Na Hutmance

Aktualizováno: 24 května, 2020
Domy Na Hutmance
Adresa Na Hutmance, Jinonice, Praha 5
K nastěhování od 2021
Počet jednotek 8
Developer +420-725-786-581


O projektu:

V Jinonicích plánuje Red Group postavit na místě bývalého průmyslového areálu 8 rodinných řadových domů. Jedná se o slepou ulici v rezidenční čtvrti a v blízkosti zastávky metra Jinonice. Toto umístění zaručuje dobrou dostupnost a zároveň i klidné prostředí a soukromí. Domy uprostřed řady budou mít menší předzahrádku a 2 krajní větší pozemek se zelení. Každému náleží také 2 parkovací stání – jedno venku na vlastním pozemku a druhé v integrované garáži. Typové dispozice jsou vysoce variabilní a budou přizpůsobeny potřebám budoucích obyvatel. Přízemí je možno využít buď jako obývací a společenský prostor, nebo jako samostatnou bytovou jednotku pro případ vícegeneračního bydlení. V posledním patře pak může být buď hlavní ložnice se zázemím, nebo otevřený prostor využitelný jako dětská herna, pracovna, či posilovna. Soukromí je zajištěno akustickým oddělením mezi jednotlivými domy. Interiéry jsou vzdušné a rozšířené do exteriéru vždy 2 terasami, v přízemí směrem za dům a ve 3. podlaží do ulice. Fasády jsou navrženy v decentní kombinaci bílé omítky s cihlovými obklady. K nastěhování budou domy k dispozici na jaře 2021.

Lokalita:

Ulice Na Hutmance leží na okraji vilové čtvrti v Praze 5Jinonicích. Ve vzdálenosti 250 m se nachází zastávka metra a železniční stanice Praha Jinonice. 250 m na opačnou stranu je to do přírodního parku Vidoule. Ten se napojuje na systém zeleně v okolí, jehož součástí je také Motolský park, park Cibulka, Prokopské údolí nebo Paví Vrch. To poskytuje mnoho možností pro venkovní rekreaci a sporty, v lokalitě probíhá také několik cyklostezek. Mimoto je pěšky dostupná i základní občanská vybavenost - supermarket, obchody, lékař, škola, školka, kavárny nebo restaurace. U 1,5 km vzdálené zastávky metra Radlická je také možno využívat velký sportovní komplex s plaveckým bazénem.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (84 hlasů, průměr: 4,58 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky
Doporučujeme
19. 10. 2020
Novostavba top’rezidence Pomezí prodej bytů Praha 5 - Košíře

top’rezidence Pomezí

Na Pomezí, Košíře, Praha 5

1Q/2021 (1.etapa), 3Q/2023 (2.etapa)

O projektu: Top’ rezidence Pomezí je projekt bydlení v souladu s přírodou i městem v pražských Košířích. Jeho základní ideou je „bydlení uprostřed zeleně“. Návrh mezinárodních architektonických studií využívá terasovité členění pozemků, díky němuž mají domy dostatek soukromí a zároveň výhledy do zeleně a na panoramata Prahy. Za projektem...

Array