04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Domy Na Hutmance

V prodeji
Na Hutmance, Jinonice, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: V Jinonicích plánuje Red Group postavit na místě bývalého průmyslového areálu 8 rodinných řadových domů. Jedná se o slepou ulici v rezidenční čtvrti a v blízkosti zastávky metra Jinonice. Toto umístění zaručuje dobrou dostupnost a zároveň i klidné prostředí a soukromí.
Domy uprostřed řady budou mít menší předzahrádku a 2 krajní větší pozemek se zelení. Každému náleží také 2 parkovací stání – jedno venku na vlastním pozemku a druhé v integrované garáži.
Typové dispozice jsou vysoce variabilní a budou přizpůsobeny potřebám budoucích obyvatel.
Přízemí je možno využít buď jako obývací a společenský prostor, nebo jako samostatnou bytovou jednotku pro případ vícegeneračního bydlení. V posledním patře pak může být buď hlavní ložnice se zázemím, nebo otevřený prostor využitelný jako dětská herna, pracovna, či posilovna.
Soukromí je zajištěno akustickým oddělením mezi jednotlivými domy. Interiéry jsou vzdušné a rozšířené do exteriéru vždy 2 terasami, v přízemí směrem za dům a ve 3. podlaží do ulice. Fasády jsou navrženy v decentní kombinaci bílé omítky s cihlovými obklady.
K nastěhování budou domy k dispozici na jaře 2021.

Lokalita: Ulice Na Hutmance leží na okraji vilové čtvrti v Praze 5 – Jinonicích. Ve vzdálenosti 250 m se nachází zastávka metra a železniční stanice Praha Jinonice.
250 m na opačnou stranu je to do přírodního parku Vidoule. Ten se napojuje na systém zeleně v okolí, jehož součástí je také Motolský park, park Cibulka, Prokopské údolí nebo Paví Vrch. To poskytuje mnoho možností pro venkovní rekreaci a sporty, v lokalitě probíhá také několik cyklostezek.
Mimoto je pěšky dostupná i základní občanská vybavenost - supermarket, obchody, lékař, škola, školka, kavárny nebo restaurace. U 1,5 km vzdálené zastávky metra Radlická je také možno využívat velký sportovní komplex s plaveckým bazénem.

Lokalita

Na Hutmance, Jinonice, Praha 5

Co si o projektu “Domy Na Hutmance” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty