Developerský projekt Domy Na Pramenech

V prodeji
Kostelecká, Čakovice, Praha 9

Detaily

O projektu

O projektu: Jednotná zástavba 77 elegantních domů a dvojdomů vyroste na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic a uspokojí každého, kdo hledá funkční a nadčasové bydlení. Cílem investora BPD Development bylo vytvořit bezpečné místo s dostatkem soukromí a bezstarostnou sousedskou atmosférou. Architektonický návrh vzešel z per architektů z ateliéru ADR – držitelů desítek prestižních ocenění včetně Red Dot Award, Národní ceny za design či České ceny za architekturu.

Hlavní zástavbu projektu Na Pramenech tvoří 6 typů dvoupodlažních rodinných domů energetické třídy B o dispozicích 4+kk až 6+kk a podlahových plochách od 130 do 174 m². Nedílnou součástí každého objektu je francouzské okno pro vstup na terasu, kterou se bydlení otevírá do zahrady o rozloze od 71 do 279 m². Rozmístění domů bylo navrženo s ohledem na vytvoření otevřeného společného prostoru. Kromě garáže pro jeden vůz budou na každé parcele také 1-2 parkovací stání.

Domy definují kvalitní standardy. Například v podobě oken s izolačními trojskly, dřevěných podlah, přípravy pro instalaci elektricky ovládaných předokenních žaluzií či detailů, jako je velkoformátová keramická dlažba a sanita od renomovaných výrobců. Developer domy předá s kompletně dokončenými finálními povrchy. Kuchyňskou linku a zařízení si budoucí obyvatelé zajistí sami.

Termín dokončení první fáze projektu developer stanovil na jaro 2021. Rodinné domy lze nezávazně poptat již nyní. Druhou etapu dokončí do 6. a třetí etapu do 11. měsíce téhož roku. Poslední čtvrtá etapa bude zájemcům k dispozici do 7. měsíce roku 2022.

Lokalita: Lokalita Prahy 9 nabízí veškeré benefity metropole, ale uchovává si klidnou atmosféru. Menší obchody a základní služby se nachází v docházkové vzdálenosti, stejně tak i dvě blízká nákupní centra. Rodiče ocení mateřskou školu a hřiště, které bude přímo v uzavřeném areálu komplexu.

Napojení na centrum prahy zajišťuje zastávka MHD. Autobusem se lze za pár minut přemístit ke stanici metra Letňany. Zastávka se v budoucnu stane součástí nové trolejbusové linky z Letňan do Palmovky.

Areál je obklopen zelení a v jeho bezprostředním okolí je spousta míst pro příjemnou procházku či projížďku na kole po některé ze zdejších cyklostezek.

Lokalita

Kostelecká, Čakovice, Praha 9

Co si o projektu “Domy Na Pramenech” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty