28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Domy na vinici - Nové rodinné domy na prodej

V prodeji
Němčičky, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Detaily

  • Stav:
  • Developer:
  • Městská část / kraj:
    Jihomoravský kraj
  • Lokalita:
    Němčičky, Brno-venkov

O projektu

Projekt Domy na vinici přestavuje projekt rodinného bydlení v moderních novostavbách vybavených pokrokovými technologiemi, které zajišťují nízké náklady na provoz domů. Každý dům je opatřen fotovoltaickým systémem s bateriemi i vzduchotechnikou s rekuperací, zároveň je ale každá ze staveb originální.

Druhou etapu výstavby tvoří rodinné domy i vila domy. Rozlohy bytů ve vila domech jsou od 46 do 82 metrů čtverečních a dispozice jsou 2+kk či 3+kk. Rodinné domy pak mají podlahovou plochu od 138 do 153 metrů čtverečních. K domům náleží pozemky s rozlohou až 1459 metrů čtverečních, na kterých je k dispozici terasa i zahrada.

Realizaci projektu zajišťuje společnost Protection&Consulting s.r.o.

Lokalita

Domy na vinici najdete v obci Němčičky v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. V obci žije pouze necelých 400 obyvatel a nachází se zde významná vinařská oblast. V obci jsou k dispozici autobusové zastávky, mateřská škola a pošta, v nedalekých Bratčičích je obchod, restaurační zařízení i dětská hřiště. Z nemovitosti je možné dostat se autem po dálnici do 5 minut na okraj Brna, do 10 minut do Rajhradu, případně do 15 minut do centra Brna.

Lokalita

Němčičky, Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Co si o projektu “Domy na vinici - Nové rodinné domy na prodej” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty