Developerský projekt Domy Poděbrady Velké Zboží

V prodeji
Truhlářská, Poděbrady, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

V lázeňském městě Poděbrady v městské části Velké Zboží se na jaře roku 2021 začne realizovat projekt pěti samostatně stojících rodinných domů s podlahovou plochu 140 m² a dvěma nadzemními podlažími.

Vnitřní dispozice jsou navrženy tak, aby zajišťovaly maximální funkčnost a komfortní bydlení. Centrem domu je obývací pokoj se vstupem na venkovní terasu, který je zároveň organicky propojen s kuchyní a jídelnou. Součástí kuchyně je samostatná spíž. Tepelný komfort zajišťuje plynový kotel s ekonomickým provozem a rekuperační jednotkou. Výměra pozemků, na kterých se domy staví je 703 až 902 m². Součástí domu je příjezdová cesta a dvě parkovací stání, dřevěná pergola a oplocení. Developer umožní úpravu vnitřních dispozic a výběr materiálů podle potřeb klienta.

Lokalita

Projekt rodinných domů je situován v městské části Velké Zboží, odkud trvá jízda autem do centra Poděbrad jen 5 minut. Pozemky se nachází 200 m od řeky Labe (v nezáplavové oblasti) mezi ulicemi Truhlářská a U Hradla.

V centru města Poděbrady je k dispozici kompletní občanská vybavenost: obchody, restaurace, kavárny, školy a příjemný park s lázeňskou kolonádou.

V blízkém okolí je dostatek příležitostí pro relaxaci a volnočasové aktivity: cyklostezka podél Labe, vodní sporty i golfové hřiště.

Poděbrady jsou v dosahu pražské integrované dopravy. Vzdálenost do centra Prahy je 50 km a po dálnici D11 trvá jízda autem necelých 30 minut.

Lokalita

Truhlářská, Poděbrady, Středočeský kraj

Co si o projektu “Domy Poděbrady Velké Zboží” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty