Domy Rudná - Drahelčice

Aktualizováno: 26 března, 2011
Domy Rudná - Drahelčice
Adresa Slunečná, Drahelčice, Praha-západ
K nastěhování od vyprodáno
Počet jednotek 21
Velikost jednotek 4+kk
Plocha (od - do) 156 - 196 m2
Developer BEMETT a.s.


O projektu:

Na jaře roku 2014 bude dokončen developerský projekt Rodinné domy Slunečná, který se nachází v Drahelčicích. Autorem projektu RD Slunečná je developerská společnost BEMETT a.s. V rámci projektu bylo vystavěno 21 rodinných domů, které plynule navazují na stávající vilovou zástavbu. Novostavby projektu RD Slunečná mají nízkoenergetický charakter. Díky nadstandardnímu vybavení, např. zateplovací systém staveb, solární kolektory situované na střechách a sloužící k ohřevu užitkové vody, elektrokotel, který má účinnost vytopení prostoru až 99%, ušetříte až 30% nákladů na energie oproti běžným stavbám.

Domy:

Novostavby Rodinné domy Slunečná vám nabízí 21 rodinných domů o dispozicích 4+kk a užitné ploše 93 m2. V některých domech se nachází velká půda o užitné ploše 46 m2. Ke všem rodinným domům patří velká zahrada, s kterou je dům propojen velkým francouzským oknem. Výměra zahrady činí 156 m2 až 196 m2. Ceny domů se pohybují v rozmezí od 3 417 985 Kč do 3 573 385 Kč včetně DPH. Základní cena nemovitosti zahrnuje parkovací stání před domem. V přízemí staveb se nachází obývací pokoj, kuchyň, dále koupelna a WC (oboje s keramickou dlažbou), šatna a hala se schodištěm. V prvním podlaží jsou situovány tři ložnice a koupelna. V obytných místnostech je plovoucí laminátová podlaha v barvě dřeva.

Lokalita:

Projekt Rodinné domy Slunečná se nachází v lokalitě Rudná – Drahelčice, Praha-západ, které jsou vzdálené pouhých 5 kilometrů od Prahy. K nejbližší stanici metra B – Zlíčín se dostanete autobusem MHD za pár minut. Cestujete-li autem, můžete využít nedaleko vzdálenou dálnici D5. Oblast Rudá – Drahelčice se pyšní veškerou občanskou vybaveností. Přímo v Drahelčicích se nachází restaurace a městský úřad. Další služby naleznete v obci Rudná, např. mateřskou i základní školu, také zdravotní středisko a zubní ordinaci, poštu, obchody a v neposlední řadě restaurace. Vyžití zde najdou i milovníci sportu, v obci se nachází sportovní centra jako squash, tenis, fitness. Po fyzické námaze si můžete zarelaxovat v sauně či soláriu. Okolní příroda láká k procházkám a výletům. Navštívit můžete velké množství přírodních i kulturních památek, např. lom Amerika či hrady Karlštejn, Křivoklát a Červený Újezd. Nedaleko se také nachází romantická vesnička Svatý Jan pod Skalou ležící v srdci Českého krasu.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (66 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky