02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Domy Svinaře

V prodeji
Svinaře, Beroun, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Svinaře, Beroun
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2022
 • Velikost jednotek:
  5+kk

O projektu

Projekt Domy Svinaře nabízí patrové domy o dispozicích 5+kk s užitnou plochou 149 metrů čtverečních včetně garáže. Jedná se o energeticky úsporné domy s tepelným čerpadlem, rekuperací se vzduchotechnikou, podlahovým vytápěním a přípravou na fotovoltaické panely na střeše. K domům náleží také terasy a pozemky o rozloze od 400 do 600 metrů čtverečních. Projekt bude dokončen v polovině roku 2023.

Lokalita

Rodinné domy Svinaře najdete v obci Svinaře, v okrese Beroun ve Středočeském kraji. Jedná se o obec s méně než tisícovkou obyvatel, nabízející základní občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti od nemovitostí je obecní úřad, pošta, restaurace a autobusová zastávka. Nedaleko pozemků stojí Zámek Svinaře. Širší občanská vybavenost je k dispozici v nedalekých Řevnicích, vzdálených 7minut autem, v okresním městě Beroun, nebo v Mníšku pod Brdy, kdy obě lokality jsou vzdálené zhruba 20 minut autem. Okrajové části hlavního města Prahy jsou v dojezdové vzdálenosti do 30 minut. Lokalita je vhodná pro všechny, kteří hledají bydlení s dostatkem klidu a soukromí, ale zároveň na dosah vybavenosti města.

Lokalita

Svinaře, Beroun, Středočeský kraj

Co si o projektu “Domy Svinaře” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty