Developerský projekt Domy Těrlicko

V prodeji
Rybářská, Těrlicko, Moravskoslezský kraj

Detaily

O projektu

Na břehu Těrlické přehrady nedaleko Ostravy dokončila developerská společnost Green House Invest rezidenční projekt Domy Těrlicko, v jehož rámci jsou k dispozici nové prostorné dvoupodlažní rodinné domy 5+kk. Interiéru dominuje obývací prostor s kuchyní o rozloze 45 m². Dům disponuje koupelnou vybavenou vanou, sprchovým koutem a WC. Nechybí ani prostorná šatna a další samostatné WC v prvním nadzemním podlaží.

Tepelný komfort zajišťuje teplovodní podlahové vytápění. Pro vnitřní vybavení jako jsou podlahy, obklady, okna a interiérové dveře byly použity nadstandardní materiály. Design a prvky interiérů si klient zvolí podle vlastního vkusu. Součástí domu je terasa, vlastní zahrada a kryté parkovací stání pro dvě auta.

Domy jsou dokončeny a připraveny k nastěhování.

Lokalita

Projekt Domy Těrlicko se nachází v lokalitě Rybářská, na břehu Těrlické přehrady. V místě je k dispozici velmi dobrá občanská vybavenost. Ani do města to není odsud daleko. Obchodní centrum Forum Nová Karolína se nachází jen 17 minut jízdy autem od domů. Do centra Ostravy lze autem dojet za 25 minut.

Lokalita

Rybářská, Těrlicko, Moravskoslezský kraj

Co si o projektu “Domy Těrlicko” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty