24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Domy U Kapličky

Vyprodáno
Na Návsi, Dolní Měcholupy, Praha 10

Detaily

O projektu

O projektu: Projekt zahrnuje 8 řadových a 1 solitérní rodinnný dům v Dolních Měcholupech. Všechny jsou dvoupodlažní, s dispozicí 4+kk s důrazem na úložný prostor. Domům náleží vlastní zahrady a parkování na pozemku či v integrované garáži.

Developerem je společnost Bidli reality spadající pod Bidli Holding. Plánuje výstavbu dokončit v květnu 2021 a domy dodávat dokončené v provedení tzv „na klíč“ v červnu téhož roku.

Lokalita: Projekt je umístěn na pozemku v ulici Na Návsi v centru Dolních Měcholup. Dolní Měcholupy jsou bývalá samostatná vesnice sousedící se Štěrboholami, nyní jsou již ale součástí Praze Prahy 10 i přesto, že si zachovávají vesnickou atmosféru a žije v nich pouze kolem 3 000 obyvatel.

Jedná se o klidnou lokalitu, nedaleko se nachází les, vodní nádrž a lesopark Hostivař a Dubečský přírodní park.

Jen 200 m od projektu leží autobusová zastávka, z níž velmi dobré dopravní spojení zajišťuje několik autobusových linek spojujících obec v rámci 10 minut s konečnou stanicí linky metra A Skalka. Autem je centrum Prahy dostupné do 20 minut, je výhodné využít Štěrboholské spojky, u níž se nedaleko nachází Obchodní centrum Štěrboholy a Fashion Arena Prague Outlet, které zajišťují dostatek nákupních příležitostí. Zbývající potřebná občanská vybavenost je dostupná přímo v rámci obce včetně školy a školky, sportovní haly či lékařských zařízení.

Co si o projektu “Domy U Kapličky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty