22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

19.01.2023

Rezidence Prokopské údolí: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 5

17.01.2023

Byty Holandská: v prodeji jsou byty v pražských Vršovicích

16.01.2023

Varta Hostivař: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt Domy Unhošť - Terasy

Vyprodáno
Terasy V, Unhošť, Praha-západ

Detaily

 • ID:
  11026
 • Stav:
 • Developer:
  EURO NEMOVITOSTI, s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha-západ
 • Lokalita:
  Unhošť
 • Plocha bytů (od - do):
  63 - 153 m2
 • Počet bytů celkem:
  42
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 6+kk
 • Cena bytů (od - do):
  2.995.000 Kč - 5.490.000 Kč

O projektu

O projektu: Domy Unhošť-Terasy jsou developerským projektem budovaným v obci Unhošť na rozhraní okresů Praha-západ a Kladno ve vzdálenosti 15 km od hlavního města Praha. Leží přímo v ulici se stejnojmenným názvem Terasy I až IV. Novostavby tvoří soubor celkem 42 rodinných domů, výstavba se dělí do dvou etap. Dokončení domů bude upřesněno, plánuje se na duben 2016 až rok 2017. Pro nové domy vybudované v tomto prostoru je typický především jednoduchý architektonický styl s důrazem na praktické využití. Jednotlivé nové domy jsou situovány na lehce svažitém terénu, který také dal projektu název Terasy. Budovy mají energetický štítek G. Developerem se v tomto případě stala společnost Euro Nemovitosti s.r.o. se sídlem v Ječné ulici na Praze 2.

Domy: Rezidenční bydlení Domy Unhošť-Terasy nabízí bungalovy nebo patrové vily o rozloze od 63 do 153 m2. Dispozice bungalovů nabízí různorodé vnitřní uspořádání 2+kk až 4+kk. V případě patrových vilek se jedná o rozvržení obytných prostor 4+kk až 6+kk. U některých rodinných domů se do základu zahrnuje i garáž. Vždy je ovšem součástí domů také rozlehlá zahrada o rozměrech 185–523 m2. Ceny domů o rozloze 3+kk až 6+kk se pohybují od 2,9 do 5,8 milionu Kč včetně DPH. Je třeba ale brát v úvahu, že jsou uvedeny pouze orientační ceny, které je třeba před nákupem ještě ověřit u developera.

V případě nosných stěn standardy uvádějí, že jsou domy stavěny z cihel Heluz a Porotherm o tloušťce 300 mm. Ovrstvují se zvenku izolací o tloušťce 120 mm. Paskovité omítky tvoří venkovní fasádu domů stavěných na Terasách. Plochou střechu jednotlivých jednotlivých budov chrání hydroizolační fólie. Samozřejmě nechybí kompletní okapový systém zajišťující odvod dešťové vody a také parapety. V rámci standardů se provádí také oplocení pomocí opěrných zdí a poplastovaného pletiva. Venkovní prostory kolem domů tvoří vždy zpevněné plochy.

Vnitřní standardy zákazník může hodně ovlivnit svým rozhodnutím, což je obrovská výhoda. Málokde je možné vnitřní podobu obytných domů ovlivňovat tolik, jako v tomto případě. Budoucí majitel domu si volí materiály nebo také uspořádání podle různých dispozic, které mu budou vyhovovat. Ovšem nadstandardní služby se platí zvlášť, jde o příplatky. Jaké stavební a interiérové prvky zahrnuje základní vybavení? Především o plastová okna bílé barvy, dále bezpečnostní vstupní dveře, keramickou dlažbu a obklady, laminátovou plovoucí podlahu, železobetonové schodiště, odvětrávání v koupelně, elektroinstalaci, dále slaboproudou instalaci, anténu a rovněž i přípravu na kuchyňskou linku.

Lokalita: Idylku uprostřed zeleně se spoustou malých rybníčků v blízkém okolí nabízí potenciálním klientům developerský projekt Domy Unhošť-Terasy nacházející se v obci Unhošť na hranici okresu Praha-západ a Kladno. Novostavby leží 9 km od města Kladno a 15 km od Prahy. Situovány jsou na okraj křivoklátských lesů. Proto se nové domy budují z pohledu současné kvality života velmi atraktivní lokalita.

Sportovní vyžití je u nového rezidenčního bydlení více než bohaté. Zajišťuje ho TJ Unhošť a TJ Sokol. Ve vzdálenosti 2 km od obce, autem 2 minuty sídlí relaxační centrum Botanika, vybavené bazénem, hřištěm na golf nebo zázemím pro squash. Turistické pěší cesty v okolí se dají využít i pro cyklistiku. Byl zde pro cyklisty rovněž vytvořen Unhošťský okruh zahrnující různé stezky po okolí, jde celkem o 32 km dlouhou poznávací okružní cestu. V Kladně vzdáleném 5 minut cesty narazíte také na aqvapark, který je možné využívat.

Z kulturních památek zde najdete zámek a novorenesanční radnici. Navštívit můžete 12 minut pěší procházky vzdálené Melicharovo vlastivědné muzeum. Deset minut cesty to trvá do cca 5,5 km vzdáleného Červeného Újezda na hrad. Kulturní vyžití ale nabízí i nedaleké Kladno vzdálené přibližně 5 minut cesty autem. Tam najdete například i kladenské divadlo.
V Unhošti najdete veškerou občanskou vybavenost. Na Komenského ulici stojí základní škola, k níž se dostanete z Teras příjemnou 12 trvající procházkou. Celkem 17 minut chůze se nachází mateřská škola ve Wolkerově ulici. Autem to k ní ale zvládnete za 5 minut. Lékárnu objevíte také přímo v obci, a to na ulici Pražské, kam vám bude trvat pěší cesta 15 minut, autem to samozřejmě zvládnete mnohem rychleji, a to za 4 minuty. Na stejné ulici se nachází i lékař, k němuž po svých dorazíte za 19 minut, s vozem zhruba za 4 minuty. Na unhošťské ulici Doktora Beneše má své sídlo zdejší pobočka České pošty. Ani v tomto případě vám cesta nebude trvat příliš dlouho. Zvládnete ji pěší chůzí za 12 minut, když využijete svůj automobil, stihnete to i za 5 minut. Navíc se v obci nachází dokonce i pobočka České spořitelny, a sice opět na již nám dobře známé Pražské ulici. Dostanete se k ní také pěšky za 14 minut, chcete-li se svézt, bude to trvat pouhých 5 minut. Kromě standardních bankovních služeb je zde samozřejmě i bankomat. Nejbližší bankomaty ostatních bank jsou buď v Praze na Zličíně, nebo v Kladně. Pokud si budete chtít vyrazit do restaurace, je jich v Unhošti několik, Terasám nejblíže se ale nachází restaurace Stará studna na Karlovarské ulici. Procházkou k ní dorazíte do 8 minut.

Velké nákupní centrum OC Zličín leží 15 km od Unhoště a je dosažitelné po 10 minutové cestě vozem. Najdete zde i multikino, pokud budete chtít vyrazit do města za kulturou, nebo také řadu restaurací. Dvanáct minut jízdy znamená výlet do Kladna za nákupem do supermarketu Albert na náměstí Stítná. Pro menší nákupy se dá využít samoobsluha Družstvo jednota Kladno sídlící na Pražské ulici v dosahu 14 minut pěší cesty. Na Pražské ulici se nachází i místní Obchodní dům Čeperka.

Dopravní spojení umožňuje bezproblémový výjezd na dálnice směrem na Prahu, Plzeň a Karlovy Vary. Do centra Prahy se dostanete asi za 25 minut vozem, nebo 30-40 minut autobusem. Z Unhoště jezdí autobus číslo 307 ke konečné metra trasy B Zličín, cesta trvá 39 minut a dále ještě autobus číslo 610 míří pro změnu ke stanici metra trasy A Hradčanská. Tady se projedete 30 minut. Do Kladna jezdí z Unhoště celkem tři autobusové linky, a sice A29, A30 a A33 a budete jimi cestovat 26-31 minut. Autem po silnici R6 dojedete na Zličín za 10 minut. Dopravit se do Unhoště můžete také vlakem, protože obec leží na trati Praha-Kladno-Chomutov. Pěšky je unhošťské nádraží asi 4 km cesty, tedy zhruba 45 minut, autem se ovšem stejná vzdálenost dá stihnout přibližně za 8 minut.

Více info: http://www.euro-development.cz/projekty/domy-unhost-terasy

Lokalita

Terasy V, Unhošť, Praha-západ

Co si o projektu “Domy Unhošť - Terasy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty