28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

Více aktualit

Developerský projekt Domy Výtvarná Linie

Vyprodáno
Konopáskova, Bílá Hora, Praha 6

Detaily

 • ID:
  6661
 • Stav:
 • Developer:
  Výtvarná, spol. s r.o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Bílá Hora
 • Byty k nastěhování od:
  2013 (vyprodáno)
 • Počet bytů celkem:
  11
 • Velikost jednotek:
  5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Developerský projekt Výtvarná linie se nachází v městské části Praha 6 – Bílá Hora, nedaleko zámečku Hvězda. Autorem projektu je developerská společnost Výtvarná, spol. s r.o. Architektonické zpracování inspirované českým funkcionalismem mají na starosti architekti ze společnosti QARTA architektury. Jedná se o soubor rodinných domů. Koncept obytného komplexu je založen na kombinaci rodinných domů s garáží i zahrádkou a zároveň stylu městského bydlení. Výtvarná linie je situována v mírném svahu, novostavby jsou tak uspořádány kaskádovitě. Vybudovány byly i pozemní komunikace v podobě příjezdových cest k jednotlivým domům, dále předzahrádky a venkovní prostory pro parkování. Developerský projekt byl dokončen v květnu 2013.

Domy: V rámci domů Výtvarná linie je k dispozici celkem 11 vilek uspořádaných ve dvou blocích. První blok zahrnuje 6 vilek označený písmeny B1 až B6, druhý blok 5 vilek označených písmeny A1 až A5. Všechny vily jsou tří podlažní o dispozicích 5+kk. Velikost pozemků, na kterých jednotlivé nové domy stojí, se pohybuje od 204 m2 do 452 m2. Ke každému domu náleží předzahrádka a zahrada s terasou. Terasy jsou řešeny s ohledem na jejich praktické využití a možnost příjemného posezení. Součástí každého domu je také garáž. Každá novostavba má k dispozici jedno venkovní parkovací stání. Při výstavbě a vybavení interiéru byly použity ty nejkvalitnější materiály, např. okna s izolačními trojskly a dřevěnými rámy, trojvrstvé dřevěné podlahy, vápenosádrové omítky či italská velkoformátová keramika. Důraz je kladen hlavně na tepelnou a akustickou izolaci. Jednotlivé domy jsou připraveny na vestavění krbu, klimatizace či solárních kolektorů. Ceny nových domů se pohybují od 11 923 220 Kč do 12 793 380 Kč včetně DPH.

Lokalita: Nové bydlení Výtvarná linie se nachází v lokalitě Prahy 6 – Bílá Hora. V místě obytného komplexu najdete veškerou občanskou vybavenost, např. školky i školy, dům dětí a mládeže, Dětské studio Modřínek, obchody (Lidl, Hornbach, OBI), OC Zličín, bankomaty, lékárnu, restaurace i veterinární ordinaci. Lokalita se dále pyšní skvělou dopravní dostupností. Do centra se dostanete autem či pomocí MHD, a to buď autobusem ze zastávky Ruzyňský hřbitov, nebo tramvají ze zastávky Bílá Hora. Do budoucna je zde plánováno vystavění trasy metra D a s ní související stanice Bílá Hora. Zasportovat si můžete na nedalekých tenisových kurtech, nebo v blízké Oboře Hvězda.

Lokalita

Konopáskova, Bílá Hora, Praha 6

Co si o projektu “Domy Výtvarná Linie” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty