24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

15.11.2022

Složitá úloha developerů je v dnešní době ještě náročnější → článek

Více aktualit

Developerský projekt Družstevní byty Stodůlky

Vyprodáno
Svitákova, Stodůlky, Praha 5

Detaily

 • ID:
  4421
 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Stodůlky
 • Byty k nastěhování od:
  vyprodáno
 • Plocha bytů (od - do):
  32 - 107 m2
 • Počet bytů celkem:
  78
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  3.862.725 Kč -14.447.629 Kč

O projektu

O projektu: Developerský projekt Družstevních bytů je součástí sermé etapy projektu Britské čtvrti. Nové byty, které jsou součástí této družstevní výstavby se mohou pochlubit vysokými standardy vybavení. Britská čtvrť v páté etapě nabízí 78 prostorných bytů v exkluzivní lokalitě Prahy 13 – Stodůlky s nádhernými výhledy po okolí. Družstevní byty ocení zvláště náročnější rezidenti. Při stavbě byly použity ty nejkvalitnější stavební materiály a byl zde kladen maximální důraz na komfort a bezpečnost.

Byty: Pátá etapa Britské čtvrti s družstevními byty nabízí celkově 78 velmi prostorných bytů s dispozicemi 1+kk, 2+kk, 3+kk a také 4+kk. Jedná se o družstevní výstavbu, což je velice výhodné pro všechny věkové skupiny. Zájemci si nemusí brát hypoteční úvěr ani půjčku a bance neprokazují bonitu ani výši svých příjmů. Veškeré opravy a reklamace v domě řeší bytové družstvo. Byty si může pořídit fyzická, tak právnická osoba. Výhody bydlení v družstevních bytech jsou opravdu nepopiratelné.

Lokalita: V blízkosti developerského projektu Družstevní byty Stodůlky se nachází veškerá občanská vybavenost a dopravní dostupnost je v této lokalitě také na velmi vysoké úrovni. Na nejbližší zastávku metra se od novostavby dostanete za pouhou minutu chůze. Samozřejmostí je také napojení na pražské výpadovky. Bydlení v této lokalitě je vhodné pro studenty, mladé páry nebo rodiny s dětmi, které si nechtějí brát hypoteční úvěr nebo půjčku. Lokalita Západního města na Praze 5 je bývalým zemědělským územím, které je však dnes přetvořeno na moderní čtvrť plnou zeleně a také relaxačních a odpočinkových zón. V této oblasti můžeme vidět inspiraci ze zahraničí. V okolí Družstevních bytů ve Stodůlkách jsou velké zelené plochy, ale také moderní kancelářské budovy, stejně tak unikátní rezidenční projekty. Centrální park je vhodným místem pro odpočinek a pro aktivní trávení volného času. V této oblasti je mnoho mateřských i základních škol, lékařské ambulance, veterinární klinika a mnoho restaurací.

Historie: Osou a rekreačním zázemím dnešních Stodůlek je mělké údolí Prokopského potoka, na němž byla v 80. letech vybudovaná umělá vodní nádrž. Historické jádro obce a většina staré zástavby leží na pravém břehu potoka, stejně jako většina panelových sídlišť. Stodůlky jsou jedním z nejvýše umístěných území v Praze. A první písemná zmínka o Stodůlkách pochází z roku 1159. V polovině 15. století se pak Stodůlky stávají majetkem purkrabství Pražského hradu. Jako samostatná obec jsou Stodůlky považovány od roku 1849. Koncem 19. a začátkem 20. století pak dochází k pozvolnému rozvoji vilové zástavby a ke vzniku nových částí, ale i přesto si Stodůlky udržely charakter zemědělské obce.

Lokalita

Svitákova, Stodůlky, Praha 5

Co si o projektu “Družstevní byty Stodůlky” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty