20.05.2022

Trhem s nemovitostmi už nehýbe covid, ale situace na Ukrajině → článek

19.05.2022

Byla spuštěna II.etapa projektu Březový háj

18.05.2022

Byty Vrbenského: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

17.05.2022

V prodeji jsou rodinné domy na Praze 10 ze III.etapy projektu Nové Královice

16.05.2022

Pod Trávnou cestou: v prodeji jsou rodinné domy v Nymburce

Více aktualit

Developerský projekt Dukelská 9

V prodeji
Dukelská, Vršovice, Praha 10

Detaily

O projektu

Developerská společnost Dolfin Real Estate nabízí v klidné oblasti pražských Vršovic k prodeji 15 bytových jednotek v revitalizovaném bytovém domě. Projekt Dukelská 9 nabízí byty s plochou od 23 m² do 78 m² s vysokými stropy a účelově navrženou dispozicí.

V bytech jsou instalována nová okna a balkónové dveře. Parketová podlaha je ve velice dobrém stavu. Ve společných prostorách v podzemním podlaží jsou úložné prostory. V domě byla vyměněna elektroinstalace, vstupní dveře a okna. Termický komfort zajistí majitelům nová plynová kotelna.

Lokalita

Bytový dům je situován v bezprostřední blízkosti centra metropole, a přitom v klidné oblasti s dostatkem zeleně na rohu ulic Dukelská a Volyňská v Praze – Vršovicích. V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost: obchody, nákupní centrum Eden, restaurace, kavárny, mateřské a základní školy. V docházkové vzdálenosti se nachází stadion Sinabo, park Havlíčkovy sady a katolický kostel sv. Václava.

Rychlé spojení s centrem umožňuje několik tras městské dopravy ze zastávek Bělocerkevská a Slavia (3 minuty chůze od domu). Nejbližší zastávka metra je Želivského (trasa A–5 minut jízdy městskou dopravou).

Lokalita

Dukelská, Vršovice, Praha 10

Co si o projektu “Dukelská 9” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty