23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

01.03.2023

Rezidence Nad Hamrem: v prodeji jsou byty v pražských Záběhlicích

Více aktualit

Developerský projekt Dukelská 9

V prodeji
Dukelská, Vršovice, Praha 10

Detaily

O projektu

Developerská společnost Dolfin Real Estate nabízí v klidné oblasti pražských Vršovic k prodeji 15 bytových jednotek v revitalizovaném bytovém domě. Projekt Dukelská 9 nabízí byty s plochou od 23 m² do 78 m² s vysokými stropy a účelově navrženou dispozicí.

V bytech jsou instalována nová okna a balkónové dveře. Parketová podlaha je ve velice dobrém stavu. Ve společných prostorách v podzemním podlaží jsou úložné prostory. V domě byla vyměněna elektroinstalace, vstupní dveře a okna. Termický komfort zajistí majitelům nová plynová kotelna.

Lokalita

Bytový dům je situován v bezprostřední blízkosti centra metropole, a přitom v klidné oblasti s dostatkem zeleně na rohu ulic Dukelská a Volyňská v Praze – Vršovicích. V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost: obchody, nákupní centrum Eden, restaurace, kavárny, mateřské a základní školy. V docházkové vzdálenosti se nachází stadion Sinabo, park Havlíčkovy sady a katolický kostel sv. Václava.

Rychlé spojení s centrem umožňuje několik tras městské dopravy ze zastávek Bělocerkevská a Slavia (3 minuty chůze od domu). Nejbližší zastávka metra je Želivského (trasa A–5 minut jízdy městskou dopravou).

Lokalita

Dukelská, Vršovice, Praha 10

Co si o projektu “Dukelská 9” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty