28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Dukelská 9

V prodeji
Dukelská, Vršovice, Praha 10

Detaily

O projektu

Developerská společnost Dolfin Real Estate nabízí v klidné oblasti pražských Vršovic k prodeji 15 bytových jednotek v revitalizovaném bytovém domě. Projekt Dukelská 9 nabízí byty s plochou od 23 m² do 78 m² s vysokými stropy a účelově navrženou dispozicí.

V bytech jsou instalována nová okna a balkónové dveře. Parketová podlaha je ve velice dobrém stavu. Ve společných prostorách v podzemním podlaží jsou úložné prostory. V domě byla vyměněna elektroinstalace, vstupní dveře a okna. Termický komfort zajistí majitelům nová plynová kotelna.

Lokalita

Bytový dům je situován v bezprostřední blízkosti centra metropole, a přitom v klidné oblasti s dostatkem zeleně na rohu ulic Dukelská a Volyňská v Praze – Vršovicích. V místě je k dispozici veškerá občanská vybavenost: obchody, nákupní centrum Eden, restaurace, kavárny, mateřské a základní školy. V docházkové vzdálenosti se nachází stadion Sinabo, park Havlíčkovy sady a katolický kostel sv. Václava.

Rychlé spojení s centrem umožňuje několik tras městské dopravy ze zastávek Bělocerkevská a Slavia (3 minuty chůze od domu). Nejbližší zastávka metra je Želivského (trasa A–5 minut jízdy městskou dopravou).

Lokalita

Dukelská, Vršovice, Praha 10

Co si o projektu “Dukelská 9” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty