24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

18.09.2023

Barrio de Centro: byl spuštěn prodej bytů na Praze 1

16.09.2023

Residence U zámecké zahrady: byl spuštěn prodej bytů v centru Kladna

14.09.2023

Družstevní ochoz: byl spuštěn prodej bytů v pražských Nuslích

Více aktualit

Developerský projekt Dům nad Marjánkou

Vyprodáno
Bělohorská, Břevnov, Praha 6

Detaily

 • ID:
  1244
 • Stav:
 • Developer:
  CENTURY 21 Tandem
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Břevnov
 • Byty k nastěhování od:
  podzim 2015 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  43 - 132 m2
 • Počet bytů celkem:
  9
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Projekt Dům nad Marjánkou je nově navržená novostavba v atraktivní a vyhledávané rezidenční městské části Prahy 6 – v samém srdci Břevnova. Moderní pětipatrový dům rodinného charakteru půdorysně i výškově navazuje na stávající zástavbu v ulici Bělohorská. V domě je pouze 9 nových bytů orientovaných obývacími pokoji na jih s výhledem do zahrady. Jednotlivé bytové jednotky jsou situovány od 2. nadzemního podlaží (NP) do 6. NP s dispozicemi od 1+kk do 4+kk a velikostí od 43m² do 132m². Každá jednotka má svůj venkovní prostor, ať už se jedná o balkon, terasu či zahradu. Jednotky jsou projektovány s důrazem na maximální využití obytného prostoru a ve vysokém uživatelském standardu při použití kvalitních materiálů a výrobků od renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců (více podrobností v sekci Standardy). U vybraných bytů se nabízí možnost jejich variabilního spojování, které však budou postupně omezovat rezervované jednotky a postup stavebních prací.

Parkování automobilů je vyřešeno zakladačovými stáními v hromadné garáži ve spodní části domu, ve které jsou také umístěny samostatné sklepy, malá centrální kotelna a úklidová komora.

Hlavní uliční fasáda s orientací na sever je rozdělena (prolomena) na dvě obytné části proskleným pásem. Tento pás tvoří vertikální dělení a je součástí schodišťového prostoru. Uliční fasáda je zakončena ustupující terasou. Jižní fasáda navazuje na přilehlou zahradu. Vlastní hmota je členěna vertikálním prvkem, který vystupuje z líce fasády. Na tento prvek navazují v jednotlivých patrech horizontální prvky balkónů. V posledním ustupujícím patře je navržena terasa k přilehlým bytům. Nově navržený objejt je zastřešen sedlovou střechou s keramickým pláštěm.

Hlavní vstup do objektu je z ulice Bělohorská v úrovni 1. NP. Ve vstupním patře se nachází hlavní domovní chodba se schodištěm a výtahem. Přes hlavní vstupní chodbu je přístup do hromadné garáže. Převládající plochu vstupního patra zabírá plocha obchodního prostoru odděleného od bytové části. Dále je zde průjezd, kterým je přístupný parkovací prostor. Prodejcem bytů je CENTURY 21 Tandem.

Lokalita: Nový bytový Dům nad Marjánkou je začleněn do tradiční břevnovské zástavby v Bělohorské ulici na Praze 6, která má charakter městského bulváru lemovaného alejí vzrostlých kaštanů.

Značnou výhodou městského bydlení na Břevnově je kombinace pestré nabídky nejrůznějších služeb (obchody, banky, restaurace, hospody, sportoviště, kulturní zařízení, atd.), nadstandardní občanské vybavenosti (především v oblasti zdravotnictví a školství) a vynikající dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou i autem do centra i ven z města. Je to především díky blízkosti Strahovského tunelu, který je důležitým úsekem severozápadní části Městského okruhu, a v blízké budoucnosti dopravu v oblasti dále zlepší budovaný tunel Blanka. Snadno přístupné je rovněž mezinárodní letiště Praha Ruzyně.

Lokalita

Bělohorská, Břevnov, Praha 6

Co si o projektu “Dům nad Marjánkou” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty