28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt DUO Řeporyje

Vyprodáno
Neffova, Řeporyje, Praha 5

Detaily

 • ID:
  10646
 • Stav:
 • Developer:
  CHIRŠ realitní kancelář
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Řeporyje
 • Byty k nastěhování od:
  03/2016 (vyprodano)
 • Plocha bytů (od - do):
  77 - 87 m2
 • Počet bytů celkem:
  6
 • Velikost jednotek:
  3+kk - 4+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Dva vzájemně propojené viladomy nazvané Duo Řeporyje, představuje developerský projekt vyrůstající na ulici Neffova, v katastrálním území Řeporyje. Ty spadají pod obvod Prahy 5, v městské části Prahy 13. V dvou třípodlažních novostavbách bude celkem 6 nových bytů. Na každém jednotlivém patře se bude rozprostírat pouze jedna bytová jednotka, což zaručí soukromí budoucích rezidentů. V přízemních prostorách se jedná o bytové jednotky 3+kk s předzahrádkou. Ve druhém a třetím nadzemním podlaží se nachází nové byty 4+kk s prostornými balkony. Developerský projekt nabízí k bytům i dostatek parkovacích míst, v podobě venkovního parkovacího stání. Novostavba je provedena v energetické náročnosti skupiny B (velmi úsporná). Developerem je společnost ARKADEBAU s.r.o., který spustil začátek výstavby v říjnu 2014 a plánované ukončení všech stavebních prací na novostavbě je určeno na březen 2016, kdy proběhne i kolaudace. Prodejcem viladomů Duo Řeporyje je Realitní kancelář CHIRŠ.

Byty: Dva třípodlažní viladomy Duo Řeporyje svou nabídkou 6 nových bytových jednotek zcela odpovídají požadavkům moderního bydlení současné doby. Domy jsou rozděleny do sekce 1 a sekce 2. Velkou výhodou jsou samostatné byty na každém podlaží. V přízemí obou dvou sekcí se nachází byty s dispozicemi 3+kk o rozměrech 77 m2, ke kterým patří předzahrádky. Menší má rozměry 111 m2 (sekce 1) a větší 270 m2 (sekce 2). Druhé a třetí nadzemní podlaží v obou sekcích skýtá zbývající 4 byty s dispozicemi 4+kk o velikosti 87 m2. K nim patří balkony o rozměrech 11,9 m2. Parkování je vyřešeno dostatkem parkovacích míst před domem. Celá novostavba je vybavená kontaktním zateplovacím systémem: grafitový polystyren tl. 140 mm s kotvením, perlinka, lepidlo, vrchní akrylátová omítka barvená zrnitosti 1,5 mm. Vnitřní omítky jsou sádrové v bílé barvě. Podlahy obytných místností pokrývá plovoucí podlaha tl. 8 mm, v koupelnách a na WC keramické obklady a dlažba. Balkony pokrývá keramická mrazuvzdorná dlažba. Vytápění bytů zajišťuje podlahové topení, které dodává teplo rozvodem od kotle k rozvaděčům v Cu. Koupelnu vyhřívá otopné těleso trubkové Koralux Linear. Terasy v předzahrádkách, stejně jako přístupový chodník a parkovací stání jsou vybaveny zámkovou dlažbou. Viladomy jsou oploceny poplastovaným pletivem do výšky 150 cm.

Lokalita: Projekt Duo Řeporyje se nachází na ulici Neffova v klidné lokalitě katastrálního území Řeporyje. Ty spadají pod městskou část Praha 13 - obvod Prahy 5. Jde se o plně vybavenou lokalitu, ať už se jedná o dopravní dostupnost anebo občanskou vybavenost. Přímo na hranici pozemku projektu (100 m) leží autobusová zastávka MHD – Mrákovská s přímým spojením na metro B – Luka (vzdálené 10 minut chůze), Stodůlky a Nové Butovice. Nedaleká železniční zastávka Praha – Řeporyje zaručuje spojení s Prahou a Berounem. Občanskou vybavenost zastupují základní a mateřské školy, dětské hřiště Na Manoušce, Česká pošta, Lékárna Řeporyje, Policie České republiky. V těsné blízkosti je supermarket Billa a Makro, za většími nákupy je možné vyjet do obchodů na Zličíně (Nákupní centrum Metropole, Globus, Tesco a Shopping Park Zličín). Příjemné posezení s přáteli slibuje Restaurace Řeporyjská sokolovna, Restaurace U Trunečků nebo Kavárna Na náměstí. Pro informace je určená Místní knihovna Praha 5 – Řeporyje. Sportovnímu vyžití slouží místní sokolovna, tenisové kurty a fotbalový stadion Řeporyje. Východně od ulice Ořešské je také hřiště TJ Sokol Řeporyje. Možnost příjemných procházek a velkého množství cykloturistických tras nabízí blízká chráněná oblast – Prokopské údolí. Další zajímavé lokality se nachází opodál – lom Požáry a Mušlovka. Historicky zajímavá a významná stavba – kostel svatých Petra a Pavla (jeden z nejstarších na území ČR) stojí také za zhlédnutí. Za návštěvou je možné vyrazit i do skanzenu Řepora anebo přírodního parku Daleské údolí, kterým protéká Dalejský potok.

Lokalita

Neffova, Řeporyje, Praha 5

Co si o projektu “DUO Řeporyje” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty