25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

07.03.2023

Vivus Kolbenova II: byl spuštěn prodej projektu

03.03.2023

Lario: v prodeji jsou byty a rodinné domy na Praze 10

Více aktualit

Developerský projekt ECO Village Podchlumí

V prodeji
Podchlumí, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Mladá Boleslav
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  49
 • Velikost jednotek:
  4+kk - 5+kk

O projektu

Projekt nabízí celkem 15 samostatných domů, 12 řadových domů a 11 dvojdomů. Jedná se o ekologické a nízkoenergetické dvoupatrové domy s vlastními pozemky a společným dětským hřištěm v areálu. Součástí všech typů domů je garáž, parkovací stání a terasa. Dispozice jednotek jsou 4+kk a 5+kk s rozlohou 166 až 188 čtverečních metrů. Vizuálně jsou domy minimalistické, s geometrickými liniemi, rozměrnými okny a jemnými neutrálními tóny v duchu nadčasovosti. 

Lokalita

Rodinné domy najdete v Podchlumí, městské části Mladé Boleslavi. Jedná se o lokalitu na okraji města s nízkou rodinou zástavbou a plnou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti jsou školy, restaurace, supermarkety, pošta, zdravotnická zařízení včetně nemocnice, sportoviště, zastávka městské hromadné dopravy, bazén, koupaliště, zimní stadion, obchodní centrum či hrad. Okolí je zároveň velmi bohaté na zeleň a prostor pro relaxaci, který naleznete v rozlehlém lesoparku Štěpánka s dětským hřištěm, fitparkem a cykloparkem. Praha je vzdálená necelou hodinu jízdy autem. Lokalita je vhodná pro všechny, kteří hledají bydlení s dostatkem klidu a soukromí, ale zároveň na dosah vybavenosti města.

Lokalita

Podchlumí, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Co si o projektu “ECO Village Podchlumí” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty