28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Developerský projekt Ekobyty Nad Lesy

V prodeji
Zápolská, Újezd nad Lesy, Praha 9

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 9
 • Lokalita:
  Újezd nad Lesy
 • Počet bytů celkem:
  83
 • Velikost jednotek:
  1kk - 4kk

O projektu

V pražské části Újezd nad Lesy je v nabídce celkem 83 bytových jednotek o dispozici 1kk až 4kk nacházejících se v pěti různých vilových domech s nízkou energetickou náročností typu B. V závislosti na vybrané jednotce je součástí bytu také prostorná terasa, balkón, lodžie a nebo předzahrádka. Areál zároveň disponuje 106 parkovacími stání. Vzhledem k ideálnímu spojení přírody a stále veškerých výhod centra města na dosah je tento projekt vhodný jak pro rodiny, tak i jednotlivce.

Lokalita

Projekt Ekobyty Nad Lesy je umístěn v klidné části hlavního města, konkrétně v Újezdu nad Lesy, disponující bohatou občanskou vybaveností v podobě supermarketů, restaurací, lékárny, mateřských školek a dalších. Pro sportovní vyžití je pak ideální přilehlý přírodní park Klánovice-Čihadla s mnoha kilometry pěších i cyklistických tras. I přes jeho polohu na okraji města se do centra Prahy dostanete velmi snadno pomocí autobusové či vlakové dopravy, se zastávkami vzdálenými pouze několik minut od domů.

Lokalita

Zápolská, Újezd nad Lesy, Praha 9

Co si o projektu “Ekobyty Nad Lesy” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty