EKOCITY Uhříněves I

Aktualizováno: 8 prosince, 2015
EKOCITY Uhříněves I
Adresa Františka Diviše, Uhříněves, Praha 10
K nastěhování od projekt v přípravě
Počet jednotek 176
Velikost jednotek 1+kk - 4+kk
Plocha (od - do) 34 - 111 m2


O projektu:

Nový bytový komplex EKOCITY Uhříněves I. situovaný v městské části Uhříněves na Praze 10 (mezi ulicemi Sušilova a Františka Diviše) nabízí zájemcům moderní a komfortní nové byty. Realizace developerského projektu zahrnuje výstavbu tří bytových domů. Jedná se o šestipodlažní novostavby s posledním ustupujícím patrem, které bude disponovat prostornými terasami. Budovy jsou orientované směrem do vilové čtvrti a lesní obory za vilovou čtvrtí a navíc disponují balkony, předzahrádkami a již zmíněnými terasami, které poskytují krásný výhled. Suterény domů ukrývají podzemní garáže s dispozicí 75 garážových stání a prostorné sklepy. Autorem je developerská společnost EKOSPOL. EKOCITY Uhříněves představuje projekt společnosti v oblasti rozsáhlého a komplexního rozvoje obytné oblasti. Obytný areál je založen na konceptu staveb tvořících městské bloky s bytovými předzahrádkami a zelenými relaxačními prostory. Areál vytváří komfortní čtvrť, v níž je k dispozici prostor pro relaxaci i bezpečné hrátky dětí. Dokončení výstavby je plánováno (bude upřesněno).

Byty:

Nabídka novostaveb EKOCITY zahrnuje 176 nových bytů rozmístěných ve třech bytových domech. Užitná plocha bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk činí 34 m2 až 111 m2. Součástí bytů jsou balkony. Bytové jednotky v posledním šestém nadzemním podlaží ustupují a vytvářejí tak prostor pro rozsáhlé terasy. Bytové jednotky situované v přízemí naopak disponují předzahrádkami. Již standardní provedení obsahuje kvalitní vybavení, například dřevěné plovoucí podlahy, keramické obklady či plastová okna s bezpečnostním sklem. Za příplatek si můžete pořídit nadstandardní vybavení. K bytům je možno přikoupit garážové stání, jehož cena není zahrnuta v základní ceně bytu. Místo garážového stání je možno zakoupit garážový box.

Lokalita:

Nové bydlení EKOCITY Uhříněves se nachází v městské části Praha 10–Uhříněves (mezi ulicemi Sušilova a Františka Diviše). Nespornou výhodou oblasti je skvělá dopravní dostupnost pokrytá městskou hromadnou dopravou. Od novostaveb se dostanete autobusem ze zastávky Nové Náměstí ke stanici metra C – Háje do 13 minut. Na vlakové nádraží dojdete pěšky za 8 minut. V okolí novostaveb je vám k dispozici veškerá občanská vybavenost. Najdete zde mateřskou i základní školu, obchody, restaurace, poštu, lékárnu, bankomat, knihovnu či policii. Ve volném čase můžete navštívit Zámek-Uhříněves. Za odpočinkem a přírodou můžete vyrazit do Uhříněveské obory. Místo nabízí i širokou škálu vyžití pro milovníky sportu. Nachází se zde několik sportovišť a sportovních klubů.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (46 hlasů, průměr: 4,70 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky