30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Ekorezidence Plzeňka

Vyprodáno
Na Plzeňce, Smíchov, Praha 5

Detaily

O projektu

O projektu: Nejvyšší standard bydlení a jedna z nejvyhledávanějších lokalit v Praze, na takové přednosti láká budoucí obyvatele developerský projekt Ekorezidence Plzeňka, který se připravuje na Praze 5-Smíchově, stavět se bude v ulici Na Plzeňce. Projekt vzniká pod záštitou developera společnosti Ekospol a.s. Příjemné je zjištění, že projekt velice citlivě zapadá do původní smíchovské zástavby a nijak ji nenarušuje nesourodými prvky.

Jedná se o poměrně komorní novostavbu, protože v novém osmipodlažním domě naleznete jenom 45 nových bytů. Zájemci o bydlení si mohou volit některý z bytů s dispozicemi 1+kk, 2+kk, 3+kk nebo 4+kk, a to od 34 m2 do 114 m2. Podle standardů se v obytných místnostech pokládají buď třílamelové dřevěné podlahy Eurowood nebo vinylové podlahy na tvrdé dřevovláknité desce, obojí je k dispozici ve třech dekorech na výběr. Většina bytů má buď balkon, nebo terasu. Nejatraktivnější volbou se pro zájemce o bydlení zcela jistě stanou střešní byty vybavené velkou terasou. Svým majitelům nabídnou okouzlující výhled na Vyšehrad a Pražský hrad.

Parkování aut je pro majitele bytů možné buď na garážovém stání v domě, nebo v parkovacím zakladači. Oba typy parkování ovšem nejsou zahrnuty v základní ceně bytu, je nutné je dokupovat zvlášť.

Lokalita: Citlivé zasazení do lokality Prahy 5-Smíchova a zároveň dokonalý komfort pro bydlení nabízí nový developerský projekt Ekorezidence Plzeňka, který se brzy bude stavět v ulici Na Plzeňce. Veškerá občanská vybavenost se zde bude nacházet doslova na dosah ruky. Tesco hypermarket v obchodním centru Nový Smíchov se nalézá jenom 3 minuty jízdy vozem. Pokud zde budete bydlet s rodinou, pak své malé předškolní ratolesti naložíte do auta a za pouhou minutu jízdy budete u mateřské školy v ulici U železničního mostu. Daleko to nebudou mít ani školou povinné děti. Městskou dopravou zvládnou cestu samy za 14 minut. Úřad městské části Praha 5 je 3 minuty jízdy autem, cesta na policejní stanici je ještě o minutu kratší.

V blízkém okolí narazíte na řadu sportovních areálů, například Dům jógy ve vzdálenosti 2 minuty autem, nebo ženské fitness centrum Contours dostupné do 5 minut rovněž autem. Daleko to nebudete mít ani za kulturou, 6 minut autem je to do multikina Cinema City u Anděla, zajímavý program nabízí i Národní dům na Smíchově ve stejné vzdálenosti. Příroda je zde také velice dobře dostupná, rozsáhlý park na Santošce máte v dojezdové vzdálenosti jenom 6 minut autem.

Pouhých pět minut pěší chůze od obytného komplexu najdete stanici metra, autobusů, tramvají a také vlakové nádraží. Nedaleko se nachází smíchovský přívoz, kterým můžete přeplout na druhou stranu řeky Vltavy. Pro cestování ven z Prahy je zde ideální nájezd na městský okruh, na Jižní spojce se odsud ocitnete za 5 minut, na městský okruh na Dobříšskou ulici dorazíte za 6 minut. Do nejužšího centra Prahy dojedete metrem nebo tramvají za 10 minut.

Lokalita

Na Plzeňce, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Ekorezidence Plzeňka” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty