30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Ellipsis

K pronájmu
Holečkova, Smíchov, Praha 5

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 5
 • Lokalita:
  Smíchov
 • Byty k nastěhování od:
  Ihned
 • Počet bytů celkem:
  30
 • Velikost jednotek:
  1+kk - 4+kk

O projektu

Ellipsis spojuje rezidenční, kancelářské a komerční užití. Mimořádná stavba elipsovitého tvaru nabídne kanceláře, obchodní plochy a celkem 30 bytových jednotek. Třináct z nich je plně vybavených, a tudíž vhodných zejména pro krátkodobý pronájem nepřesahující šest měsíců. Dispozičně jde o 1+kk až 3+kk a v závislosti na vybrané jednotce je její součástí terasa, zahrada či obojí. Zbývajících sedmnáct jednotek typu 3+kk či 4+kk jsou pak předávány nevybavené, a tudíž ideální pro dlouhodobý pronájem. Obdobně jako u předchozích je jejich součástí terasa, zahrada či hned obojí.

Parkování je zajištěno ve dvoupatrové garáži, která nabídne hned 76 míst, z nichž některá disponují i nabíječkou pro elektromobily. Podzemní patra dále obsahují kolárnu. Budova dále nabídne privátní wellness & spa komplex o rozloze přibližně 410 m2. Jeho součástí je patnáctimetrový bazén s protiproudem, vířivka, finská sauna či dokonce vnitřní a venkovní odpočívárna. Přímo z ní se pak dostanete do soukromého parku, který je navržený jako prostor pro setkávání, odpočinek a práci.

Lokalita

Projekt Ellipsis najdete v ulici Holečkova, v dynamicky se rozvíjející pražské části Smíchov. Lokalita nabídne plnou občanskou vybavenost – řada restaurací, kaváren i služeb se nachází v docházkové vzdálenosti od objektu, za širšími možnostmi pak můžete navštívit obchodní centrum Nový Smíchov vzdálené pět minut autem. Samozřejmostí je také pohodlná dopravní dostupnost. Na tramvajovou zastávku se dostanete během 3 minut pěší chůze, na metro pak za pět minut jízdy MHD.

Lokalita

Holečkova, Smíchov, Praha 5

Co si o projektu “Ellipsis” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty