04.07.2022

Rezidence Prosecká Vyhlídka: byl zahájen předprodej projektu

03.07.2022

Chybí stavební materiál a stavby se protahují. Ceny půjdou zase nahoru → článek

01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Fastrova 7

Vyprodáno
Fastrova, Břevnov, Praha 6

Detaily

 • ID:
  721
 • Stav:
 • Developer:
  MAX Immo, spol. s r. o.
 • Městská část / kraj:
  Praha 6
 • Lokalita:
  Břevnov
 • Byty k nastěhování od:
  jaro 2014 (vyprodáno)
 • Plocha bytů (od - do):
  43 - 95 m2
 • Počet bytů celkem:
  8
 • Velikost jednotek:
  2+kk - 5+kk
 • Cena bytů (od - do):
  vyprodáno

O projektu

O projektu: Zajímají vás novostavby Praha? Fastrova 7 je unikátní projekt moderního bydlení v klidné části pražského Břevnova v Praze 6. K dispozici je zde 8 luxusních nových bytů 2+kk až 5+kk o výměře 54 až 157 metrů čtverečních. Jednotlivé byty si lze pořídit od necelých 5 do 10 miliónů korun včetně DPH. Výstavba byla zahájena na jaře 2012 a bude dokončena na jaře 2014.

Byty: Novostavba Praha Fastrova 7 nabízí 8 velmi luxusních moderních bytů s nadstandardním vybavením. V prvních dvou patrech budou byty o dispozici 2+kk a 3+kk a exkluzivní mezonetové byty budou v dispozici 5+kk. Byty vynikají nadstandardní světlostí a celoskleněnou fasádou do vnitrobloku s množstvím zeleně. Součástí většiny bytů je terasa a v přízemí je k dispozici navíc i zahrada. Ke každému bytu dále patří sklepní kóje a garážové parkovací stání. Byty o dispozici 2+kk s výměrou od 50 do 70 metrů čtverečních si lze pořídit asi za 5 miliónů korun, byty 3+kk v dispozici od 62 do 157 metrů čtverečních za 6 až 8 miliónů korun a mezonetové byty 5+kk za zhruba 10 miliónů korun.

Lokalita:
Lokalita pražského Břevnova - Praha 6 nabízí plnou občanskou vybavenost a velmi dobrou dostupnost do centra. Projekt se nachází v jednosměrné ulici Fastrova, která je paralelní s ulicí Bělohorská. Nedaleko lze využít tramvajovou i autobusovou zastávku, odkud se lze dostat do 15 minut na stanici metra A Hradčanská. V bezprostřední blízkosti lze využít Strahovský tunel a napojení na Pražský okruh. Dále je zde k dispozici mateřská i základní škola, mezinárodní školy, francouzské lyceum, dětská hřiště, banky, lékárny, zdravotnická zařízení, restaurace, pošta, úřady a další obchody a služby. Pro sportovce je zde sportovní a relaxační areál Ladronka, tenisové kurty a letní koupaliště Petynka.

Lokalita

Fastrova, Břevnov, Praha 6

Co si o projektu “Fastrova 7” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty