Fastrova 7

Aktualizováno: 11 dubna, 2015
Fastrova 7
Adresa Fastrova, Břevnov, Praha 6
K nastěhování od jaro 2014 (vyprodáno)
Počet jednotek 8
Velikost jednotek 2+kk - 5+kk
Plocha (od - do) 43 - 95 m2
Developer MAX Immo, spol. s r. o.


O projektu:

Zajímají vás novostavby Praha? Fastrova 7 je unikátní projekt moderního bydlení v klidné části pražského Břevnova v Praze 6. K dispozici je zde 8 luxusních nových bytů 2+kk až 5+kk o výměře 54 až 157 metrů čtverečních. Jednotlivé byty si lze pořídit od necelých 5 do 10 miliónů korun včetně DPH. Výstavba byla zahájena na jaře 2012 a bude dokončena na jaře 2014.

Byty:

Novostavba Praha Fastrova 7 nabízí 8 velmi luxusních moderních bytů s nadstandardním vybavením. V prvních dvou patrech budou byty o dispozici 2+kk a 3+kk a exkluzivní mezonetové byty budou v dispozici 5+kk. Byty vynikají nadstandardní světlostí a celoskleněnou fasádou do vnitrobloku s množstvím zeleně. Součástí většiny bytů je terasa a v přízemí je k dispozici navíc i zahrada. Ke každému bytu dále patří sklepní kóje a garážové parkovací stání. Byty o dispozici 2+kk s výměrou od 50 do 70 metrů čtverečních si lze pořídit asi za 5 miliónů korun, byty 3+kk v dispozici od 62 do 157 metrů čtverečních za 6 až 8 miliónů korun a mezonetové byty 5+kk za zhruba 10 miliónů korun.

Lokalita:

Lokalita pražského Břevnova - Praha 6 nabízí plnou občanskou vybavenost a velmi dobrou dostupnost do centra. Projekt se nachází v jednosměrné ulici Fastrova, která je paralelní s ulicí Bělohorská. Nedaleko lze využít tramvajovou i autobusovou zastávku, odkud se lze dostat do 15 minut na stanici metra A Hradčanská. V bezprostřední blízkosti lze využít Strahovský tunel a napojení na Pražský okruh. Dále je zde k dispozici mateřská i základní škola, mezinárodní školy, francouzské lyceum, dětská hřiště, banky, lékárny, zdravotnická zařízení, restaurace, pošta, úřady a další obchody a služby. Pro sportovce je zde sportovní a relaxační areál Ladronka, tenisové kurty a letní koupaliště Petynka.

Jak se Vám projekt líbí? Ohodnoťte projekt

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (97 hlasů, průměr: 4,60 z 5)
Loading...

Co si o projektu a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné nabídky