02.02.2023

Řadové rodinné domy Písnice: v prodeji jsou rodinné domy na Praze 4

31.01.2023

Rezidence Otvovice: byl spuštěn předprodej bytů 20 min za Prahou

27.01.2023

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

22.01.2023

Rudná u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy 25 minut od Prahy

20.01.2023

Pitkovický mlýn: v prodeji jsou byty na Praze 10

Více aktualit

Fragment - Trigema přichází s unikátním developerským projektem

V přípravě
Sokolovská, Karlín, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu Fragment Trigema: V Karlíně naproti historické budově Invalidovny vzniká rezidenční projekt s názvem Fragment. Jedná se o bytový dům s nájemními bytovými jednotkami vysokého standardu, jehož návrh vytvořili architekti ze studia Qarta architektura. Hmota domu je rozdělena do fragmentů – opakujících se modulových bloků, které doplní sochy od umělce Davida Černého.

Celkem bude obsahovat 140 bytů s širokou škálou dispozic od 1kk po prostorné mezonety se střešními terasami. Horní podlaží nabídnou atraktivní výhledy na panorama Prahy. V suterénu jsou umístěny hromadné garáže pro rezidenty, v přízemí lobby s recepcí navazující na veřejný parter s obchody, službami a zelení. Pro provoz domu budou použity moderní technologie jako tepelná čerpadla, vzduchotechnika s rekuperací, vytápění a chlazení skrz betonové stropy či zelené střechy.

Developerem je společnost Trgiema, která již dříve projekt představila pod názvem Nová Invalidovna. Byty budou nabízeny zájemcům od jara 2022 a kolaudace je plánována na druhou polovinu roku 2022.

Lokalita: Projekt je umístěn na dosud nezastavěném pozemku mezi ulicemi Sokolovská a Rohanské nábřeží v Karlíně na Praze 8. Karlín je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících rezidenčních čtvrtí v Praze. Jeho největšími výhodami jsou výborná dostupnost centra, plná občanská vybavenost a množství parků a rekreačních lokalit v okolí.

Lokalita

Sokolovská, Karlín, Praha 8

Co si o projektu “Fragment - Trigema přichází s unikátním developerským projektem” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty