28.03.2023

Rezidence Řepy: byl spuštěn prodej jednotek

26.03.2023

Byty Botič: v prodeji jsou byty na Praze 4

25.03.2023

Rodinné domy Nučice u Prahy: v prodeji jsou rodinné domy za Prahou

23.03.2023

Rezidence Kotlaska: v prodeji jsou byty na pražské Libni

18.03.2023

Bydlení Úvaly: v prodeji jsou byty a rodinné domy ze 4. etapy projektu

Více aktualit

Garden House Bory - Developerský projekt s důrazem na ekologii

V prodeji
Goldscheiderova, Plzeň, Plzeňský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  IVPS
 • Městská část / kraj:
  Plzeňský kraj
 • Lokalita:
  Plzeň
 • Byty k nastěhování od:
  3Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  36
 • Velikost jednotek:
  1+kk-4+kk

O projektu

V těsné blízkosti centra Plzně se realizuje nadčasový rezidenční projekt Garden House Bory, který nabídne pohodlné bydlení ve středu města a zároveň dobrou dostupnost do okolní přírody.

V šestipodlažním bytovém domě je k dispozici celkem 36 bytů o velikosti 1+kk až 4+kk s obytnou plochou 26 až 180 metrů čtverečních. Součástí jednotek je lodžie, terasa či vlastní zahrádka. Část střechy je koncipována jako zelená terasa. V nejvyšším patře jsou situovány luxusní byty s velkorysou terasou. Interiéry jsou provedeny ve vysokém standardu s důrazem na design a kvalitu. Dům je navržen jako nízkoenergetický s nízkými náklady na provoz a je tedy šetrný k životnímu prostředí.

Parkovací místa včetně míst pro osoby se sníženou pohyblivostí jsou situována v podzemní garáži vybavené zakladačem. V podzemním podlaží se nachází také sklepy a technické zázemí domu. Součástí projektu je společná zahrada s místy pro posezení a setkávání.

Projekt realizuje společnost IVPS.

Lokalita:

Garden House Bory se nachází v ulici Goldscheiderova v městské části Plzeň-Bory. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost. Do středu města lze rychle dojet městskou dopravou či vlastním autem. 

Lokalita

Goldscheiderova, Plzeň, Plzeňský kraj

Co si o projektu “Garden House Bory - Developerský projekt s důrazem na ekologii” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty