26.05.2022

Projekt Nová Ves: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

25.05.2022

Nuselský pivovar: v prodeji jsou byty na Praze 4

24.05.2022

Domy Dobřejovice: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

22.05.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

Více aktualit

Developerský projekt Garden House Bory

V prodeji
Goldscheiderova, Plzeň, Plzeňský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  IVPS
 • Městská část / kraj:
  Plzeňský kraj
 • Lokalita:
  Plzeň
 • Počet bytů celkem:
  36
 • Velikost jednotek:
  1+kk-4+kk

O projektu

V těsné blízkosti centra Plzně se realizuje nadčasový rezidenční projekt Garden House Bory, který nabídne pohodlné bydlení ve středu města a zároveň dobrou dostupnost do okolní přírody.

V šestipodlažním bytovém domě je k dispozici celkem 36 bytů o velikosti 1+kk až 4+kk s obytnou plochou 26 až 180 metrů čtverečních. Součástí jednotek je lodžie, terasa či vlastní zahrádka. Část střechy je koncipována jako zelená terasa. V nejvyšším patře jsou situovány luxusní byty s velkorysou terasou. Interiéry jsou provedeny ve vysokém standardu s důrazem na design a kvalitu. Dům je navržen jako nízkoenergetický s nízkými náklady na provoz a je tedy šetrný k životnímu prostředí.

Parkovací místa včetně míst pro osoby se sníženou pohyblivostí jsou situována v podzemní garáži vybavené zakladačem. V podzemním podlaží se nachází také sklepy a technické zázemí domu. Součástí projektu je společná zahrada s místy pro posezení a setkávání.

Projekt realizuje společnost IVPS.

Lokalita:

Garden House Bory se nachází v ulici Goldscheiderova v městské části Plzeň-Bory. V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost. Do středu města lze rychle dojet městskou dopravou či vlastním autem. 

Lokalita

Goldscheiderova, Plzeň, Plzeňský kraj

Co si o projektu “Garden House Bory” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty