27.05.2022

Rezidence Nad Lesem: v prodeji jsou byty na Praze 4

26.05.2022

Projekt Nová Ves: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

25.05.2022

Nuselský pivovar: v prodeji jsou byty na Praze 4

24.05.2022

Domy Dobřejovice: v prodeji jsou rodinné domy v okrese Praha-východ

23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

Více aktualit

Developerský projekt Gold Residence

V prodeji
Ibsenova, Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Karlovarský kraj
 • Lokalita:
  Mariánské Lázně
 • Počet bytů celkem:
  11
 • Velikost jednotek:
  2-4+kk

O projektu

Gold Residence představuje 11 luxusních bytových jednotek umístěných ve zrekonstruovaném historickém činžovním domě. Rozlohy bytů jsou od 55 do 199 metrů čtverečních a dispozice bytů se pohybují od 2+kk po 5+kk. Největší byt je mezonetový s terasou, k dalším bytům náleží balkony. Dům prošel kompletní vkusnou rekonstrukcí a jeho součástí je výtah, vlastní elektrický kotel k vytápění a ohřevu vody. Interiér je řešen s akcentem na kvalitu a luxusní design, a to jak ve společných prostorách, tak i v samotných bytech. 

Lokalita

Gold Residenci najdete na rohu ulic Ibsenova a Purkyňova v Mariánských Lázních, v Karlovarském kraji. Residence se nachází na lukrativní adrese 50 metrů od proslulé lázeňské Kolonády, nedaleko historického centra, známé zpívající fontány i léčivých pramenů. Okolo domu je ale k dispozici i zeleň. V pěším dosahu je pak veškerá občanská vybavenost zahrnující obchody, hotely, restaurace i kulturní zařízení. V širším okolí je pak nepřeberné množství kulturních i historických památek, turistických atrakcí i přírodních zajímavostí, které vybízejí k výletům a procházkám.

Lokalita

Ibsenova, Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Co si o projektu “Gold Residence” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty