30.09.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

28.09.2023

Nuselský pivovar: v prodeji jsou nyní lofty v historické části projektu

26.09.2023

Rezidence Chodovec: byl spuštěn prodej bytů na Praze 4

24.09.2023

Nad Zlatou řekou: v prodeji jsou stavební pozemky v okrese Benešov

20.09.2023

Výhledy Řeporyje: byl spuštěn prodej bytů na Praze 5

Více aktualit

Developerský projekt Gold Residence

Vyprodáno
Ibsenova, Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Karlovarský kraj
 • Lokalita:
  Mariánské Lázně
 • Počet bytů celkem:
  11
 • Velikost jednotek:
  2-4+kk

O projektu

Gold Residence představuje 11 luxusních bytových jednotek umístěných ve zrekonstruovaném historickém činžovním domě. Rozlohy bytů jsou od 55 do 199 metrů čtverečních a dispozice bytů se pohybují od 2+kk po 5+kk. Největší byt je mezonetový s terasou, k dalším bytům náleží balkony. Dům prošel kompletní vkusnou rekonstrukcí a jeho součástí je výtah, vlastní elektrický kotel k vytápění a ohřevu vody. Interiér je řešen s akcentem na kvalitu a luxusní design, a to jak ve společných prostorách, tak i v samotných bytech. 

Lokalita

Gold Residenci najdete na rohu ulic Ibsenova a Purkyňova v Mariánských Lázních, v Karlovarském kraji. Residence se nachází na lukrativní adrese 50 metrů od proslulé lázeňské Kolonády, nedaleko historického centra, známé zpívající fontány i léčivých pramenů. Okolo domu je ale k dispozici i zeleň. V pěším dosahu je pak veškerá občanská vybavenost zahrnující obchody, hotely, restaurace i kulturní zařízení. V širším okolí je pak nepřeberné množství kulturních i historických památek, turistických atrakcí i přírodních zajímavostí, které vybízejí k výletům a procházkám.

Lokalita

Ibsenova, Mariánské Lázně, Karlovarský kraj

Co si o projektu “Gold Residence” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty