Developerský projekt Golden Fish

V prodeji
U Borského parku, Plzeň-Bory, Plzeňský kraj

Detaily

O projektu

V plzeňské prestižní lokalitě u Borského parku jsou v objektu hotelu Golden Fish k prodeji luxusní apartmány 1+kk až 3+kk a komerční prostory. Byty jsou kompletně zařízeny nábytkem v nadstandardní kvalitě včetně plně vybavené kuchyňské linky. Byty jsou připraveny k nastěhování.

Noví majitelé mají možnost využívat veškeré zázemí hotelu, které zajišťuje vysoký komfort bydlení: recepci, wellness, fitness a restauraci. K bytům je možné přikoupit garážové stání.

Zájemci si mohou vybrat z celkem 48 bytů a 19 garážových stání:

  • 3 bytové jednotky 1+kk s plochou 37 m²
  • 33 bytových jednotek 2+kk s plochou 52 m²
  • 10 bytových jednotek 3+kk s plochou 78 m²
  • 2 bytové jednotky 3+kk s plochou 99 m²

Původně hotelový komplex postavený v roce 2009 se skládá ze dvou vzájemně propojených budov.  V budově D je šest nadzemních a jedno podzemní podlaží vzájemně propojených dvěma výtahy. Na budovu D navazuje budova K, ve které se nachází nebytové prostory: restaurace, administrativní prostory, fitness, wellness.

Komerční prostory v 1. NP mají plochu 270 m² jsou prozatím využívané pro provoz restaurace. Dispozice: restaurace 232 m², WC 27 m², sklad 12 m².

Komerční prostory ve 2. NP s plochou 440 m² jsou využívané pro provoz kuchyně a jako kongresové salonky s kapacitou 80 a 200 míst.

Dispozice– vstupní hala 56 m², kuchyně a sklady 108 m², salonek 145 m², salonek 78 m², WC 27 m².

Lokalita

Rezidence Golden Fish se nachází v atraktivní lokalitě u Borského parku a je součástí sportovního areálu s tenisovými, volejbalovými, nohejbalovými kurty a dráhou pro inline bruslení.  V místě je k dispozici kompletní občanská vybavenost: obchody, restaurace, mateřská a základní škola, pošta a lékař.

Spojení s centrem Plzně zajišťuje městská doprava. Zastávka trolejbusu i tramvaje se nachází do 200 m od rezidence.

Co si o projektu “Golden Fish” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty