28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Green Backyard

Vyprodáno
V Holešovičkách, Libeň, Praha 8

Detaily

O projektu

O projektu: V ulici V Holešovičkách na Praze 8-Libni se staví nový developerský projekt Green Backyard, který představuje současný trend moderního a zdravého bydlení. Prodejcem projektu je realitní kancelář RSQ. Dům má čtyři nadzemní podlaží, byty se nacházejí ve druhém, třetím a čtvrtém patře. Celkem 15 nových bytů má dispozice navržené s ohledem na maximální praktické využití až do těch nejmenších detailů. Plošné dispozice bytů jsou 2+kk a 3+kk a výměry od 45 m2 do 134 m2. Výhled přímo do dvora plného zeleně i vlastní terasy a předzahrádky náležející k bytům výrazně zvyšují atraktivitu tohoto nového bydlení. Novostavba zajišťuje svým obyvatelům čistý, přefiltrovaný vzduch, protože všechny byty mají k dispozici rekuperaci se vzduchovým filtrem. Tato rekuperační jednotka nejenom že zajišťuje dokonale čistý vzduch, což ocení třeba alergici, ale zároveň novostavbu posouvá do kategorie velmi úsporných. Čerstvý vzduch se přivádí přes filtry a je ekologicky ohříván odváděným ohřátým vzduchem. Je tak možné spát i v zimních měsících se zavřenými okny, a přitom nebudete trpět nedostatkem vzduchu. Ke stavbě developer přistupuje velice zodpovědně, protože součástí standardů jsou jenom ty nejkvalitnější materiály. Do obytných místností se pokládají dubové dřevěné podlahy německé firmy Meister, do koupelen a na WC italská dlažba a obklady Marrazi a značkové zařizovací předměty Laufen. Není problém si také vyžádat změnu, k dispozici je totiž architekt, který zařídí vše potřebné. Za jednorázový paušální poplatek budete mít v podstatě neomezené množství změn, jaké si budete přát. Nesetkáte se s nepříjemnosti jako u některých konkurenčních projektů, kde se účtuje navíc každá drobná změna. Předpokládaný termín dokončení 1Q/2020.

Lokalita: Velmi hezké okolí developerského projektu Green Backyard, který se staví v ulici v Holešovičkách v Praze 8-Libni, násobí ještě výborná dopravní dostupnost. Skvělé umístění novostavby zajišťuje, že máte doslova na dosah ruky výjezd na městský okruh s tunelem Blanka. Díky tomu máte rychlé spojení do celé Prahy i na dálnice D8, D10 a D11. Autobusová zastávka Rokoska je vzdálená pouhé 4 minuty pěší chůze a zajistí spojení do Holešovic, Kobylis, Letňan, nebo na Černý Most. Velice blízko, asi 10 minut pěšky, je i tramvajová zastávka Vychovatelna, která zabezpečuje spojení do dalších částí města. Máte-li děti, potom mateřská škola Na Korábě se nachází asi 8 minut jízdy autem, mateřská a základní škola se nachází 10 minut jízdy vozem v ulici U školské zahrady. Velmi dobře dostupné jsou i banky cca 7 minut jízdy. Nemocnice na Bulovce (hlavní vchod) je 8 minut jízdy autem, máte tím pádem postaráno o nejbližší zdravotní středisko. Užijete si dostatek zeleně v okolí, protože kousek za domem se rozkládá lesopark Truhlářka – Bílá skála, takže vyběhnete z domu a jste v přírodě – pěšky je to cca 5 minut, autem to zvládnete za minutu. Na dosah je různorodé sportovní využití, například Bowling Troja 5 minut jízdy autem, 7 minut autem koupaliště Stírka, 8 minut Aquacentrum Šutka v Čimické ulici. Dále je v dojezdové vzdálenosti 5 minut navíc ještě velké Solárium Fitness BBC s bazénem v ulici na Stráži. Můžete odsud samozřejmě vyrazit i za kulturou a za zábavou. Jenom 8 minut jízdy vozem a jste u pražské ZOO, Botanické zahrady nebo u Trojského zámečku. V dojezdové vzdálenosti 7 minut je Salesiánské divadlo v Kobylisích. Budete-li chtít vyjet za kulturou do centra metropole, potom v samotném srdci Prahy jste na Václavském náměstí za cca 11 minut. Za zmínku stojí i skutečnost, že novostavba se nachází nedaleko místa, kde během 2. světové války došlo k atentátu na říšského protektora Reinharda Heydricha. Památník atentátníků se dnes nachází u ústí ulice.

Lokalita

V Holešovičkách, Libeň, Praha 8

Co si o projektu “Green Backyard” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty