28.11.2022

Vila Chittussi: byl spuštěn prodej projektu v Jeseníkách

24.11.2022

Vila Chittussi: v prodeji jsou byty v rezidenci na Praze 6

22.11.2022

Viladům Libuše: byl zahájen prodej bytů na Praze 9

19.11.2022

Byty Nad Krocínkou: byl zahájen prodej bytů

17.11.2022

Chlumova 3: v prodeji jsou byty na pražském Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Green Koleč

V prodeji
Koleč, Kladno, Středočeský kraj

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
  Green Koleč s.r.o.
 • Městská část / kraj:
  Středočeský kraj
 • Lokalita:
  Koleč
 • Byty k nastěhování od:
  4Q/2023
 • Počet bytů celkem:
  15
 • Velikost jednotek:
  5+kk

O projektu

V klidném prostředí obce Koleč nedaleko Prahy se realizuje projekt Green Koleč, který nabídne moderně řešené rodinné domy.

K dispozici bude celkem 15 řadových domů postavených ve třech liniích kolem centrální komunikace. Domy navržené v nadčasovém designu jsou typologie 5+kk s plochou 132 až 150 m². Součástí domů je vlastní zahrada o velikosti 700–1300 m², kryté parkovací stání a skladovací prostor na sportovní vybavení a nářadí.

Při stavbě byly použity nejmodernější technologie. Provedení interiérů, použité materiály a zařízení jako jsou podlahy, okna, dveře nebo sanitární keramika v koupelně, je v nadstandardní kvalitě.  Obytný prostor je prostřednictvím prosklených ploch plynule propojen s exteriérem a zahradou.

Developerská společnost Green Koleč s.r.o. plánuje dokončení projektu v červnu 2023. Noví majitelé se mohou stěhovat v prosinci téhož roku.

Lokalita

Projekt rodinných domů se nachází v obci Koleč, 11 km severovýchodně od Kladna. V místě je k dispozici základní občanská vybavenost jako jsou obchody nebo mateřská a základní škola.

Nechybí ani příležitosti k relaxaci a aktivnímu odpočinku. Obec Koleč leží na hranici přírodního parku Okoř a Budeč. V blízkém okolí se nachází několik cyklostezek a turistických tras.

Velice dobrá je dopravní dostupnost do Prahy. Stanice metra Dejvická je vzdálena jen 30 minut jízdy autem.  Autobusové linky zajišťují spojení nejen s centrem metropole, ale i s ostatními okolními městy (Kralupy nad Vltavou, Slaný, Kladno).

Lokalita

Koleč, Kladno, Středočeský kraj

Co si o projektu “Green Koleč” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty