04.10.2022

Šlikova 16: v prodeji jsou byty na Praze 6

03.10.2022

Kolčavka: v prodeji jsou byty na Praze 9

01.10.2022

Rezidence Bella Vista: v prodeji jsou byty v pražské Troji

30.09.2022

Rezidence Via Carolina: byla dokončena hrubá stavba projektu.

30.09.2022

Green Port Strašnice: projekt byl zkolaudován

Více aktualit

Developerský projekt Green Living Park

V prodeji
Planerových, Nedvězí u Říčan, Praha 10

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Nedvězí
 • Počet bytů celkem:
  21

O projektu

Projekt Green Living Park tvoří 21 stavební pozemků určených pro výstavbu samostatně stojících rodinných domů. Každý pozemek má již schváleno stavební povolení pro konkrétní typ domu o dispozici 5+kk, díky čemuž je celá koncepce lokality jednotná a promyšlená. Zároveň zde ale stále zůstává dostatek prostoru pro individuální úpravy dle přání kupujících. Domy jsou řešeny jako energeticky úsporné (kategorie B), vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo a podlahové vytápění. Předpokládaný termín dokončení výstavby je léto 2023.

Lokalita

Green Living Park najdete na ulici Planerových v pražské části Nedvězí, na jihovýchodním kraji hlavního města, v blízkosti obce Říčany. Tato lokalita si stále ještě zachovává částečný venkovský charakter a konkrétně nejbližší okolí nemovitosti je zastavěno nízkou zástavbou rodinných domů a obklopeno zelení přírodního parku Rokytka. V docházkové vzdálenosti je k dispozici autobusová zastávka, knihovna a vybrané služby. Hypermarket, škola, školka i další občanská vybavenost je k dispozici v nedalekých Říčanech, které jsou od nemovitosti vzdáleny asi 4 kilometry. 

Lokalita

Planerových, Nedvězí u Říčan, Praha 10

Co si o projektu “Green Living Park” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty