04.06.2023

Top rezidence Jenerálka: v prodeji jsou rodinné domy a vily na Praze 6

03.06.2023

Bytový dům Křižíkova: v prodeji jsou byty v okrese Praha-východ

01.06.2023

Bytový komplex Skalka: v prodeji jsou byty na Praze 5

30.05.2023

Rezidence Nad Klášterem: v prodeji jsou byty na Břevnově

28.05.2023

Sudoměřská 23: v prodeji jsou byty na Žižkově

Více aktualit

Developerský projekt Green Living Park

V prodeji
Planerových, Nedvězí u Říčan, Praha 10

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Nedvězí
 • Počet bytů celkem:
  21

O projektu

Projekt Green Living Park tvoří 21 stavební pozemků určených pro výstavbu samostatně stojících rodinných domů. Každý pozemek má již schváleno stavební povolení pro konkrétní typ domu o dispozici 5+kk, díky čemuž je celá koncepce lokality jednotná a promyšlená. Zároveň zde ale stále zůstává dostatek prostoru pro individuální úpravy dle přání kupujících. Domy jsou řešeny jako energeticky úsporné (kategorie B), vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo a podlahové vytápění. Předpokládaný termín dokončení výstavby je léto 2023.

Lokalita

Green Living Park najdete na ulici Planerových v pražské části Nedvězí, na jihovýchodním kraji hlavního města, v blízkosti obce Říčany. Tato lokalita si stále ještě zachovává částečný venkovský charakter a konkrétně nejbližší okolí nemovitosti je zastavěno nízkou zástavbou rodinných domů a obklopeno zelení přírodního parku Rokytka. V docházkové vzdálenosti je k dispozici autobusová zastávka, knihovna a vybrané služby. Hypermarket, škola, školka i další občanská vybavenost je k dispozici v nedalekých Říčanech, které jsou od nemovitosti vzdáleny asi 4 kilometry. 

Lokalita

Planerových, Nedvězí u Říčan, Praha 10

Co si o projektu “Green Living Park” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty