01.07.2022

Nové Boroviny: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

29.06.2022

Lokomotiva Libeň: v prodeji jsou byty na Praze 8

28.06.2022

SO-HO Rezidence: v prodeji jsou byty v pražských Holešovicích

27.06.2022

Čtvrť Emila Kolbena: byl spuštěn prodej další etapy projektu

25.06.2022

Nemovitostní fondy jako řešení v době, kdy bohatí bohatnou a chudí chudnou → článek

Více aktualit

Developerský projekt Green Village

Vyprodáno
Tvorošovice, Bystřice, Středočeský kraj

Detaily

O projektu

O projektu: Green Village je projekt souboru rodinných domů na Benešovsku. V rámci první etapy vznikne 21 rodinných domů s dispozicemi 5kk ve vysokém standardu a v těsné blízkosti golfového resortu Konopiště, do něhož budou mít rezidenti zajištěno členství, stejně jako přístup ke sportovištím, parku nebo soukromé mateřské školy.

Domy jsou navrženy tak, aby stylem zapadly do vesnické zástavby, ale zároveň poskytovaly moderní bydlení ve vysokém standardu.

Projekt je nabízen pod hlavičkou společnosti Real-Treuhand Reality s.r.o. Dokončení výstavby je plánováno na konec listopadu 2020.

Lokalita: Projekt je umístěn v Bystřici, obci s přibližně 4 500 obyvateli nacházející se na okraji Benešova ve Středočeském kraji. Praha je dobře dostupná díky rychlému vlakovému i automobilovému spojení, do budoucna je navíc plánována výstavba dálnice D3 se sjezdem nedaleko od projektu, čímž se doprava ještě více urychlí.

V Benešově, do kterého se lze dopravit do 10 minut autem, je zajištěna široká nabídka občanské vybavenosti včetně vzdělávacích zařízení, sportovišť a dalších služeb a obchodů.

Co si o projektu “Green Village” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty