23.05.2022

Ceny nemovitostí v Česku a ve světě: 2021 vs. 2022 → článek

20.05.2022

Trhem s nemovitostmi už nehýbe covid, ale situace na Ukrajině → článek

19.05.2022

Byla spuštěna II.etapa projektu Březový háj

18.05.2022

Byty Vrbenského: v prodeji jsou byty ve středočeském Kladně

17.05.2022

V prodeji jsou rodinné domy na Praze 10 ze III.etapy projektu Nové Královice

Více aktualit

Developerský projekt Happi Milánská

V přípravě
Milánská, Horní Měcholupy, Praha 10

Detaily

 • Stav:
 • Developer:
 • Městská část / kraj:
  Praha 10
 • Lokalita:
  Horní Měcholupy
 • Počet bytů celkem:
  72
 • Velikost jednotek:
  1-4+kk

O projektu

Pouhých 20 minut jízdy z centra Prahy v horních Měcholupech vzniká rezidenční dům Happi Milánská. Bytový komplex ve finském stylu nabídne celkem 72 nových nízkoenergetických bytů s dispozicí 1+kk až 4+kk s obytnou plochou až 92 m².

Ve společných prostorách jsou situovány sklepní kóje, kočárkárna a kolárna a v pátém podlaží společná terasa. Ve vnitrobloku se počítá s relaxační zónou plnou zeleně. Součástí komplexu jsou také tři komerční prostory, jeden z nich dokonce s terasou v parteru domu.

Lokalita

Rezidenční dům je situován v ulici Milánská v městské části Praha 15. V místě je snadno dostupná kompletní občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací, vzdělávacích zařízení, úřadů a dalších služeb. V krátké dojezdové vzdálenosti se nachází obchodní centra VIVO! Hostivař, Europark Štěrboholy, Retail Park nebo Westfield Chodov.

V blízkém okolí je dostatek příležitostí pro aktivní odpočinek jako například Hostivařská přehrada a přírodní park Botič – Milíčov, aquapark Čestice a pro děti zábavní park Krtkův svět. Nachází se zde i řada sportovišť.

Spojení do centra zajišťuje hromadná doprava. Zastávka autobusu s napojením na metro a tramvajové linky je vzdálena jen čtvrt hodiny chůze od domu.

Lokalita

Milánská, Horní Měcholupy, Praha 10

Co si o projektu “Happi Milánská” a jeho okolí myslíte? Sdělte nám své zkušenosti s lokalitou či developerskou společností

Podobné novostavby

Všechny doporučené developerské projekty